خانه   »   
Collaboration
   »   
Xmedius FAX

XMedius FAX

یکی از نیازهای اساسی در هر سازمانی دریافت و ارسال فکس می باشد و شمار زیادی از ادارات و سازمانها از روش سنتی برای این منظور استفاده می کنند این در حالیست با ورود تکنولوژیهای روز و تجهیز سازمانها به زیر ساخت شبکه و IP به سهولت می توان از هزینه های بالای نگهداری، شارژ تجهیزات و خرید کاغذ جلوگیری نمود و FoIP را جایگزین دستگاهها نمود که در نهایت باعث کاهش هزینه های سازمانی می شود.

XMedius FAX

شرکت فرانسوی Sagemcom سالهاست که محصول نرم افزاری فکس سرور را با نام تجاری XMedius به بازار ارائه کرده است.
XMedius FAX از دو پروتکل T.38 و G.711 Pass-through پشتیبانی می کند، این سرویس برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها طراحی شده است. روش کار این سرویس بسیار راحت بوده و کاربران سیستم با کمترین دانش کامپیوتری می توانند به سهولت از این سرویس استفاده نمایند و پروفایل مجزایی برای هر کاربر در سیستم تعریف نمود.

ویژگیهای کلیدی:

- سازگار با زیر ساخت VoIP، از ویژگی های این محصول Multi –Vendor یا سازگاری با برندهای مختلف است.
- قابلیت Zone بندی از ویژگیهای این سیستم بوده و می توان این سرور را به صورت متمرکز در محیطهای Multicluster پیاده سازی نمود و وبرای هر کلاستر یک سایت مجزا ایجاد کرد. مدیریت هر سایت به صورت مجرا تعریف می گردد.
- HA / DR امکان پیاده سازی این سرویس به صورت HA برای تضمین حداکثر زمان در دسترس بودن
- قابلیت ادغام با نرم افزراهای اتوماسیون: ERP و یا CRM
- کاهش هزینه ها: با استفاده از فکس نرم افزاری در سازمانها می توان سالانه در هزینه های سازمانی صرفه جویی نمود. به طور مثال کاهش هزینه خرید کاغذ – حدف هزینه نگهداری دستگاههای فکس
- رمزگذاری اسناد مطابق با مقررات HIPAA-Sarbanes Oxley، اسناد حساس از طریق فرمت TIFF و PDF ارسال می گردند.

محیط کاربران :

- Mail Server: قابلیت ارسال و دریافت فکس از طریق ایمیل سازمانی
- WebAPP : محیط اختصاصی برای هر کاربر به صورت مجزا که ازطریق Browser قابل دسترس بوده و کاربر از این طریق نیز امکان ارسال و دریافت فکس را خواهد داشت.

XMedius FAX

Send Fax: نرم افزاری که برروی سیستم کاربر نصب می شود تا از این طریق اقدام به ارسال و دریافت فکس کند.
در صورت نصب این کلاینت برای کاربر در صورت دریافت فکس جدید می توان به راحتی با تغییر در شکل آیکون کاربر را متوجه سازد. به طور مثال در زمان دریافت فکس جدید به صورت چشمک زن می شود و یا در صورت قعطی ارتباط به رنگ قرمز در خواهد آمد.
در کلیه محیط ها ی ذکر شده، شما قادر به Attach کردن فایل مورد نظر خود و ارسال آن هستید.

XMedius FAX