خانه   »   
فعالیت های ما

فعالیت های ما

شرکت پاژ با دارا بودن بیش از 40 نیروی متعهد و همدل در حوزه های مختلف شبکه در سطح بین المللی فعالیت دارد.
این شرکت با توجه به امکانات بسیار مجهز آموزشی، دسترسی مستقیم و بدون واسطه به سیسکو و داشتن تیم فنی با بیش از 30 مدرک تخصصی سیسکو (تنها دارنده مدرک CCIE Collaboration در کشور و CCIE Security و CCIE Datacenter) نقطه اتکا مشتریان خود می باشد.

بخشهای دپارتمان مهندسی پاژ:


» مشاوره، طراحی و اجرای مراکز داده
شرکت پاژ با داشتن بزرگترین لابراتوار Data Center در کشور می تواند با ارائه پیشنهادات نوین و به روز خود تحولی بزرگ در مرکز داده شما به وجود آورد.

» پیاده سازی پروژه های IP Telephony و Video Conference
تیم پاژ بی شک متخصص ترین و بی رقیب ترین شرکت داخلی در زمینه راهکارهای VoIP و Video Conference می باشد. سالها تجربه، داشتن بالاترین سطح مدارک و اجرای پروژه های بزرگ و کوچک متعدد گواه این مدعاست.

» امنیت
شرکت پاژ با داشتن مدارک عالیه دانشگاهی در زمینه امنیت اطلاعات، بالاترین سطح مدارک تخصصیCCIE Security ، سالها تجربه و همچنین دسترسی به کلیه امکانات امنیتی شرکت سیسکو نقطه ای برای پایان تمام نگرانیهای امنیتی مشتریان است.

» اجرای پروژه های Routing & Switching
تیم فنی شرکت پاژ با تجارب بسیار متعدد و بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات شبکه، راهکارهای جدیدی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. در این بخش با شرکت پاژ مشاوره نمایید و از پیشنهادات این گروه شگفت زده شوید.