بیانیه مدیرعامل جدید سیسکو

بیانیه Chuck Robbins به مناسبت اولین روز کاری:
امروز یک روز جدید برای آینده ی سیسکو است. طی 20 سال رهبری John Chambers سیسکو توانست نحوه کار، تفریح و زندگی کردن تمام افراد را تغییر نماید. جایگاه برتری که سیسکو امروزه دارد مدیون بینش، راهبرد ها، استراتژی و فرهنگی است که John توانست ایجاد نماید. امروز اولین روز کاری من به عنوان مدیر عامل شرکتی است که معتقدم برترین شرکت حوزه خویش می باشد. در ادامه به شما توضیح خواهم داد که چرا با خیال آسوده می توانم بگویم که سیسکو موفق تر از گذشته نیز خواهد شد.
امروزه موفقیت مبتنی بر استخراج، رد و بدل نمودن، و اتوماسیون داده ها می باشد. طی 50 سال گذشته حوزه فناوری اطلاعات سعی نموده است تا داده را به کامپیوتر ها بدهد. ولی امروزه ما با استفاده از تکنیک های مختلف تحلیلی، می خواهیم رایانش را وارد حوزه Data نماییم. فقط سیسکو و فقط حوزه شبکه می تواند زیر ساخت امن و گسترده را برای دنیای پیچیده ی دیجیتالی امروز فراهم نماید.
من تنها کسی نیستم که به آینده ی سیسکو خوشبین هست، Zowar Biri به عنوان مدیر ارشد فناوری و Kevin Brandy به عنوان مدیر ارشد حوزه دیجیتال از امروز در خدمت سیسکو خواهند بود. همانطور که گفته بودم طیف گسترده ای از تجربیات و دیدگاه ها برای موفقیت سیسکو لازم است. من معتقدم این دو شخص با بکارگیری خلاقیت و تجربه خود آینده خوبی را برای سیسکو ترسیم خواهند نمود.
ما شرکتی هستیم که تیم های فداکار و متعهد می سازیم تا بتوانیم با موفقیت پاسخگوی نیاز مشتریان و Partner هایمان باشیم. فرهنگ سرشار از اعتماد، احترام، نو آوری و پیروز شدن به ما مزیت رقابتی عالی می دهد.
من 17 سال به این شرکت ایمان داشته ام و امروز که مدیر عامل جدید سیسکو شده ام، هیچ وقت به این اندازه به سیسکو ایمان نداشته ام. آنچه که سیسکو در آینده با آن رو برو خواهد بود فوق العاده هست و حال، زمان موفقیت ماست.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com