سیسکو و سرمایه گذاری در فرانسه

شرکت سیسکو به تازگی اعلام نموده است که قصد دارد به شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و به خصوص Internet of Everything (IoE) در کشور فرانسه کمک های فنی و مالی کند. این خبر جدید سیسکو پیرو مذاکرات دولت فرانسه و سیسکو پیرامون Digital Transformation کشور فرانسه می باشد. شایان ذکر است ارزش قرارداد فوق بالغ بر 100 میلیون دلار می باشد.
هدف سیسکو حضور فعال و پر رنگ در تمامی مراحل تاسیس یک شرکت/پروژه نو پا (از جمله شناسایی نیاز و پیاده سازی راه حل) می باشد.

“Le Defi” (Cisco Challenge): شناسایی و توسعه استعداد های جدید

هدف از طرح Le Defi شناسایی و توسعه استعداد کار آفرینان نسل بعدی حوزه دیجیتال و فناوری اطلاعات می باشد. به برندگان هر حوزه مبلغ 35 هزار یورو جهت توسعه طرح خود اهدا خواهد شد.
این رقابت برای تمامی دانشجویان Cisco Network Academy فرانسه (که از سال 2001 بیش از 25,000 دانشجو را تعلیم و تربیت نموده است) آزاد می باشد.

حمایت از طرح NUMA Sprint

سیسکو برای هفتمین سال متوالی با NUMA Sprint همکاری می نماید. از طریق این Partnership سیسکو 22 شرکت/طرح نو پا برتر را انتخاب می نماید و دانش و تجهیزات لازم جهت تحقق اهداف شان را به آنها اختصاص خواهد داد.

سرمایه گذاری در شرکت 6WIND

شرکت 6WIND یک شرکت فرانسوی نوپا در زمین ارائه راهکار و نرم افزار های شبکه می باشد. از جمله حوزه های تخصصی 6WIND می توان به NFV (Network Function Virtualization) و SDN (Software Defined Networking) اشاره نمود.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com