Cisco & Telmex

اولین شبکه با تراکم بالا و Gigabit Wi-Fi در یکی از مراکز همایشی /تفریحی کشور مکزیک به نام Auditorio Nacional با همکاری شرکت های سیسکو و Telmex راه اندازی خواهد شد.
سالن همایش Auditorio Nacional با گنجایش بیش از 10,000 نفر یکی از اصلی ترین مراکز همایشی/تفریحی کشور مکزیک می باشد و از این پس مراجعین قادر خواهند بود تلفن های هوشمند خود را به شبکه موبایل پر سرعت متصل نمایند.
این شبکه با زیرساخت Cisco Prime Infrastructure که مدیریت شبکه های Wired و Wireless را تسهیل میکند مدیریت خواهد شد. حاصل این پروژه پهنای باند 10Mbps در سراسر این مرکز و حتی در فضای بیرونی آن خواهد بود.
راهکار های سیسکو به کار گرفته شده برای این پروژه عبارتند از:
- Cisco High Density Experience (HDX): این راهکار باعث می شود تعداد Client ها، Access Point‌ ها و برنامه هایی که پهنای باند زیادی مصرف می کنند افزایش یابد. Cisco HDX در سالن همایش Auditorio Nacional بر روی Aironet 2700 پیاده سازی می شود.
- Aironet 3700: این Access Point مخصوص شبکه های High Density بوده و اولین Wireless Access Point است که دارای 802.11ac Wave 1 Radio می باشد.
- Cisco CleanAir 3.0: این راهکار سیسکو قابلیت Self-Healing و Self-Optimizing را به شبکه های 802.11 و 802.11ac می افزاید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com