Cisco & Kansas City

Cisco و Sprint فاز اول اقدامات لازم برای تبدیل Kansas City (آمریکا) به یک شهر هوشمند را شروع خواهند کرد.
سیسکو و شرکایش به دنبال ایجاد یک اکوسیستم از فناوری های مختلف از جمله: روشنایی هوشمند، کیوسک های دیجیتال و نوآوری هوشمندانه در زمینه منابع آبی هستند. شرکت مخابراتی Sprint جهت ایجاد و مدیریت شبکه های Wi-Fi از سخت افزار های سیسکو استفاده خواهد کرد. با این اقدام این شرکت اولین Service Provider ای خواهد بود که نقشی در پیاده سازی بستر Cisco Smart+Connected Communities (S+CC) خواهد داشت.
از همکاری های مهم دیگر برای هوشمند سازی Kanas City میان Cisco و Sensity است. شرکت Sensity که در زمینه روشنایی هوشمند فعالیت می کند، از فناوری های Wireless سیسکو برای جمع آوری اطلاعات در رابطه با روشنایی محیطی در جهت افزایش امنیت و کاهش هزینه ها استفاده خواهد کرد.
همچنین قرار است Cisco و CityPost در زمینه تولید تابلو و کیوسک های هوشمند جهت رفاه حال توریست ها و شهروندان فعالیت کنند. علاوه بر این، نرم افزار اطلاعات راهنمایی برای شهروندان و توریست ها تولید می شود که از طریق کلیه Wi-Fi Access Point های در سطح شهر قابل دانلود خواهد بود.
در نهایت سیسکو با شرکت Black & Veatch برای رسیدگی هوشمندانه به منابع آب همکاری خواهد کرد. قرار است این همکاری به تشخیص نشتی در لوله های آب و کاهش هزینه ها بخصوص هزینه های نگهداری کمک نماید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com