مدیرعامل جدید سیسکو

هیئت مدیره سیسکو، Chuck Robbins را به عنوان مدیرعامل سیسکو انتخاب نمود. وی از تاریخ 26 جولای 2015 در سمت جدید خود شروع به کار خواهد نمود.
Chuck Robbins نایب رئیس ارشد Worldwide Field Operations در سیسکو بوده است. وی در زمان عضویت خود در کمیته اجرایی سیسکو توانست در مباحث سرمایه گذاری و تغییرات راهبردی تاثیرات مثبتی بگذارد. شایان ذکر است او در تصمیم گیری های اجرایی سیسکو بر روی واحد های امنیت و Collaboration نقش کلیدی داشته و یکی از تاثیرگذارترین افراد درخرید شرکت های Sourcefire و Meraki توسط سیسکو بوده است.
Robbins بیش از 20 سال تجربه مدیریت دارد. پیش از این، نایب رئیس بخش “The Americas”، بزرگترین حوزه جغرافیایی سیسکو با بیش از 8,500 کارمند در آمریکا، کانادا و آمریکا لاتین، مدیر فروش تجاری آمریکا و نایب رئیس U.S. Enterprise, Commercial and Canada در سالهای 2007 تا 2009 بوده است.
ریاست U.S. and Canada Channel Organization را در سالهای 2003 تا 2007 بر عهده داشت و به تشکیل قدرتمند ترین Partner Program با درامد سالانه بیش از 40 میلیارد دلار برای سیسکو کمک کرد. از دیگر افتخارات او می توان به انتخاب وی به عنوان یکی از برترین Channel Chiefs ها در سال 2008 توسط مجله CRN Magazine و همچنین به عنوان یکی از صد Channel Executives برتر توسط مجله VARBUSINESS در سال های 2005 و 2006 اشاره نمود.
Robbins در سال 1997 به عنوان مدیر فروش به سیسکو آمد و به سرعت به سطح مدیریت Regional رسید. وی پیش از پیوستن به شرکت سیسکو پست های مدیریتی در شرکت های Bay Networks و Ascend Communications داشته است.
او در کنار کار در سیسکو عضو انجمن های MS Society of North Carolina و Georgia Tech Advisory Board for the President of Georgia Tech نیز است.
Robbins دارای مدرک کارشناسی در رشته ریاضیات با گرایش علوم کامپیوتر از دانشگاه University of North Carolina است.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com