سوئیچ Catalyst 4500 و اتفاقات تازه

Catalyst 4500-Supervisor 8-E، پس از نسخه IOS XE 3.7، قادر به پشتیبانی از فناوری Converged Access شده است. Supervisor 8-E آخرین نسخه توانمند برای سویئچ 4500E بوده و قابلیت هایی همچون Service Discovery Gateway و پشتیبانی از SDN Openflow را به آن می افزاید. این Supervisor از زمان شروع به عرضه تاکنون پرفروشترین بوده و در اکثر سوئیچ های خانواده Catalyst 4500 استفاده شده است.
قابلیت های Wireless برای Converged Access بر روی Sup 8-E از طریق تراشه Unified Access Data Plane (UADP) ASIC مدیریت می شود. شایان ذکر است که این تراشه بر روی Catalyst 3850 نیز به کار گرفته شده است. راهکار Converged Access بر روی Supervisor 8-E قابلیت High-Availability و پشتیبانی کامل از فناوری های Wireless را فراهم می نماید.
مشتریان فعلی که Supervisor 8-E را تهیه نموده اند پس از خرید AP adder license و به روز رسانی به نسخه IOS XE 3.7 می توانند از قابلیت های جدید آن بهره مند شوند. برای بهره گیری از قابلیت های Wireless، باید لایسنس IPBase یا Enterprise Services license را تهیه کرد.
از ژانویه امسال که امکان Converged Access برای Supervisor 8-E میسر شده است، مشتریان متعددی از جمله سازمان های دولتی، مراکز آموزشی، مالی و... اقدام به پیاده سازی Converged Access بر روی Catalyst 4500E Supervisor 8-E کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ask-c4500-pm@cisco.com پیام ارسال فرمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com