سیسکو و مراسم افتتاحیه المپیک لندن

مراسم افتتاحیه المپیک لندن که هزینه ای بالغ بر 42 میلیون دلار در بر داشت نیازمند هماهنگی 10,000 ورزشکار، 10,000 داوطلب، 900 کودک که ایفای نقش می کردند، 15,000 متر فضا و حدود 13,000 قطعه دکور بود.
پشت صحنه این مراسم، Andrew Clark مدیر ریسک و حوادث سیسکو بود. Andrew وظیفه تضمین بدون اشکال پیشرفت بخش شبکه را داشت. در طول مدت 4 ساعت مراسم افتتاحیه هیچ اتفاق و یا حادثه ای رخ نداد.
آقای Clark که اهل انگلستان است ولی در کشور بلژیک زندگی می کند می گوید: "در مراسمی به این عظمت نمی توان به افراد گفت چند دقیقه تامل فرمایید یا به ما یک فرصت دیگر بدهید. همین، کار من را جذاب و پر هیجان می کند."
سیسکو که مسئول رسمی تامین زیرساخت شبکه ای المپیک لندن بود توانست بیشترین تعداد افراد آنلاین در مسابقات تاریخ را رقم بزند. فناوری های صوتی، تصویری و داده ای سیسکو امکان آنلاین بودن را فراهم نمود.
شغل CAP (Customer Assurance Program) توانست Andrew را برای فشار المپیک لندن آماده کند. Andrew از سال 2005 عضو تیم CAP بوده است. او می گوید همکاری تنگاتنگ، لازمه موفقیت در این حوزه می باشد. آقای Paul Chiswell که یکی از مدیران ارشد سیسکو می باشد درباره Andrew گفته : " Andrew اولین نفری خواهد بود که به شما می گوید که پیاده سازی های لازم برای المپیک یک فعالیت تیمی برای سیسکو بوده است. او نقش مهمی داشته است و تجربه‌اش به عنوان مدیر CAP به وی کمک کرد تا بتواند با موفقیت عمل کند."
Andrew در اوقات فراغتش و زمانی که به حل مسائل پر مخاطره نمی پردازد در ماراتن می دود. شرکت در ماراتن شباهت های زیادی با شغل روزمره اش دارد.
Andrew می گوید: "ماراتن با CAP شباهت های زیادی دارد. در نقطه شروع خط پایان را می توان دید. در حین مسیر بالا و پایین های فراوانی وجود دارد و از یک نقطه به بعد سختی ها بیشتر روانی می شود تا فیزیکی. استقامت به همراه اعتقاد به خود کمک می کند تا به خط پایان برسید. وقتی که به یک "دیوار" بر می خورید باید به خودتان مطمئن بمانید و حمایت اطرافیان را جذب نمایید. این حمایت می تواند در قالب یک لیوان آب یا به صورت تشویق افراد باشد. در یک تیم این افراد هم دل هستند که کمک‌تان می کنند تا به خط پایان برسید."
در مسابقات المپیک لندن یکی از وظایف مهم Andrew مطلع نمودن John Chambers (مدیر عامل سیسکو) از چالش ها و ریسک های احتمالی که در طول مسابقات ممکن بود رخ دهد بود. او با ارتباطات موثر خود با تیم CAP به خوبی از پس این وظیفه بر آمد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com