سیسکو و فناوری های نسل بعدی نورپردازی در فضای باز

شرکت های سیسکو، Acuity Brands و Sensity Systems قرار است طی یک وبینار به مسائلی پیرامون نورپردازی در فضای باز و جدیدترین فناوری های نورپردازی بپردازند.
این وبینار توسط سه شرکت سیسکو (پیشرو صنعت فناوری اطلاعات در جهان)، Acuity Brands (یکی بزرگترین ارائه دهندگان راهکار های لامپ LED در جهان) و Sensity Systems (پیشگام شبکه های حسگر نوری) به منظور آگاه سازی عمومی درباره اصلی ترین چالش نورپردازی در فضای باز که توسط کاخ سفید در ماه ژانویه اعلام گردید، برپا خواهد شد.
این وبینار در خصوص فناوری های نسل بعدی نورپردازی در فضای باز و ایجاد شهر های هوشمند خواهد بود. بدین منظور حدود 1.5 میلیون چراغ شهری به LED هایی با کارایی بالا مجهز شده اند.

موضوعات مورد بررسی:

- معرفی Better Buildings Outdoor Lighting Accelerator
- ارائه نورپردازی با کارایی بالا توسط شرکت Acuity Brands و اینکه انتقال از فناوری های نورپردازی قدیم به جدید به چه صورت می بایست مدیریت شود.
- ارائه عناصر شهرهای هوشمند توسط سیسکو
- ارائه نکاتی پیرامون نورپردازی پیشرفته و اهمیت آن در شهرهای هوشمند

زمان:

هشتم آوریل 2015 برابر با ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ساعت 11:00

درباره Acuity Brands:

شرکت Acuity Brands یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راهکار های نورپردازی در جهان می باشد. فروش سالیانه این شرکت حدود 2.4 میلیارد دلار می باشد. پایگاه اصلی این شرکت در شهر آتلانتا (آمریکا) می باشد و پایگاه های دیگر در آمریکا شمالی، اروپا و آسیا قرار دارند. در حال حاضر این شرکت بیش از 7000 کارمند دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.acuitybrands.com مراجعه نمایید.

درباره Sensity Systems:

شرکت Sensity Systems از LED هایی با مصرف انرژی بهینه به عنوان پایه و اساس شبکه های Light Sensory استفاده می نماید. با استفاده از این شبکه ها، ضمن کاهش هزینه های کلی، امنیت عمومی افزایش خواهد یافت و نظارت اجتماعی و هواشناسی آسانتر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sensity.com مراجعه نمایید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com