Cisco & StadiumVision 4.0

شرکت سیسکو سرویس StadiumVision 4.0 را برای ارائه دهندگان راهکار های IPTV معرفی نمود. این فناوری قرار است محتوا با کیفیت بالاتر ورزشی (حتی برای تلویزیون های 4K) ارائه دهد. ورزشگاه های استرالیایی Allianz و Etihad اولین پایگاه های پیاده سازی این فناوری خواهند بود.
سرویس StadiumVision 4.0 با شبکه Cisco Connected Stadium این دو ورزشگاه ادغام خواهد شد.
آخرین نسخه Cisco StadiumVision علاوه بر بهبود کیفیت تصویری، امکان نمایش تبلیغات و محتوا مرتبط با برنامه ها را نیز فراهم می نماید. دارا بودن HTML 5 runtime و SV-4k digital media playerاین امکانات جدید را بعلاوه نمایش تصاویر HD از دو منبع مختلف به صورت همزمان را میسر می نماید. تمامی این امکانات باعث شده این سیستم یکی از برترین سرویس های Presentation محسوب شود.
بطور خلاصه این فناوری جدید سیسکو امکان نمایش محتوای مختلف از جمله نتایج بازی ها و تبلیغات در کناره صفحه را می دهد. تیم های ورزشی مختلفی که از این فناوری بهره مند شده اند شاهد درآمد زایی زیادی بوده اند. علاوه بر درآمد زایی، استفاده از این فناوری سیسکو به تیم های ورزشی اجازه تبلیغات بیشتر، تقویت Sponsorship ها، تقویت برند و ... را می دهد.
آقای Paul Sergeant مدیر عامل ورزشگاه Etihad گفته است که هواداران برنده اصلی استفاده از فناوری Connected Stadium خواهند بود. این پروژه ورزشگاه Etihad را از لحاظ فناوری، پیشرفته ترین ورزشگاه استرالیا و شاید جهان تبدیل نماید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com