Cisco & Galenia Hospital

بیمارستان Galenia که تنها بیمارستان با فناوری های مجهز در ایالت Quintana Roo کشور مکزیک می باشد هتلی با فناوری روز Collaboration سیسکو برای اسکان بیماران خود احداث کرده است. فناوری های Collaboration جدید با Cisco Medical-Grade Network این بیمارستان ادغام خواهد شد. منظور از Cisco Medical-Grade Network شبکه ای برای بهداشت و درمان می باشد که با دستورالعمل ها و توصیه های سیسکو پیاده سازی شده است.
بیمارستان Galenia با این اقدام جدید موفق به کسب Joint Commission International Certificate در زمینه ارائه بالاترین سرویس ها و داشتن فناوری به روز شده است. شایان ذکر است که یک شبکه امن داخلی میان این هتل با بیمارستان وجود دارد که بالاترین خدمات بهداشت و درمان را برای بیماران و بستگان آنان فراهم می نماید.
بیمارستان فوق دارای 108 اتاق و 4 سوئیت برای مهمانان و دارای امکاناتی از قبیل سرویس های Voice، IP Data و دسترسی به Wi-Fi در تمامی نقاط آن می باشد. علاوه بر موارد فوق، بیمارستان مذکور دارای اتاق های بازرگانی، سالن ژیمناستیک، استخر، سالن آرایش و اتاق کنفرانس با گنجایش 220 نفر نیز می باشد.

درباره بیمارستان Galenia

بیمارستان Galenia در سال 1998 تاسیس شد. این بیمارستان پس از اقدامات استراتژیک تعدادی فیزیک‌دان و کار آفرین در تاریخ بیستم ماه مارچ 2006 به یک بیمارستان به روز تبدیل شد. کلمه Galenia به معنی "مرکز گردهمایی برای پزشک ها" می باشد.

تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com