گسترش Big Data توسط سیسکو

در Internet of Everything (IoE) حجم داده تولید شده توسط تلفن های هوشمند، حس گر ها، دوربین های ویدیویی و سایر وسایل متصل به شبکه رو به افزایش است. تفسیر این داده برای استفاده های بازرگانی و بهبود تجربه مشتریان بسیار مهم می باشد. شرکت سیسکو اعلام کرده است با شرکت های مدیریت اطلاعات Cloudera، Hortonworks و MapR برای استفاده از توانایی های مدیریت داده Apache Hadoop به توافق رسیده است.
طی سی سال گذشته داشتن Partner های مهم و کلیدی به سیسکو کمک کرده است تا به جایگاه فعلی خود برسد. شرکت های نرم افزاری مدیریت و ادغام داده Cloudera، Hortonworks و MApR به سیسکو کمک های خیلی مهمی در حوزه تحلیل Big Data و تجزیه و تحلیل بازار خواهند کرد. برخی از قابلیت های جدیدی که مشتریان سیسکو از آن بهره مند خواهند شد عبارتند از:
- Computing ساده شده برای مدیریت Hadoop:
فناوری Cisco Unified Computing System (UCS) Director Express for Big Data هم اکنون برای عموم در دسترس قرار گرفته است. این فناوری به مشتریان اجازه می دهد تا خیلی سریع و راحت ابزار های مدیریتی لازم برای Cloudera، Hortonworks و MapR را با مدیریت مرکزی از طریق نرم افزار و سخت افزار انجام دهند. این امر زمان پاسخگویی (Response Time) و پیچیدگی سیستم های فوق را کاهش می دهد و استفاده و بهره گیری از Hadoop را سریع و آسان می نماید.
- داده های ساده تر و فراگیر:
با استفاده از راهکار Cisco Data Virtualization، مشتریان برای کاهش هزینه های پردازش می توانند داده های خود را بر روی Hadoop انتزاعی (Abstract) و Query نمایند.
- گسترش و بهبود حوزه Big Data:
همکاری جدید سیسکو علاوه بر بهبود تجربه مشتریان، به Partner های جدید اجازه می دهد از Cisco Data Center Channel Promotions فعلی بهره مند شوند.
با اعلام این همکاری جدید سیسکو، مشتریان حوزه Big Data به بالاترین سطح از نرم افزار، سخت افزار، Computing و مدیریت داده ها درCloud دسترسی خواهند داشت.
قرارداد های نرم افزاری شامل بازاریابی، فروش و آموزش (در سطح جهان) برای واحد های فروش و Support های سازمانی سیسکو می باشد. مشتریان و Partner های سیسکو هم اکنون می توانند راهکار های Hadoop را در درگاه Cisco Global Price List (GPL) انتخاب نمایند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com