Cisco & Telefonica

سیسکو اعلام کرد شرکت Telefonica (Movistar)بزرگترین اپراتور تلفن همراه اسپانیا از فناوری “LTE In A Box” سیسکو استفاده خواهد کرد. این دستگاه کوچک که مبتنی بر معماری Cisco Premium Mobile Broadband (PMB) و Virtual Packet Core (VPC) می باشد پوشش LTE در سازمان هایی که دسترسی ندارند را فراهم خواهد کرد. در ادامه ویژگی های اصلی این فناوری شرح داده می شود.

ویژگی های اصلی:

- با استفاده از این دستگاه کوچک سازمان ها با هزینه بسیاری کم می توانند سرویس های LTE، مشابه آنچه که اپراتور ها ارائه می دهند داشته باشند. این فناوری در ابعاد مختلف از درون یک اتومبیل گرفته تا اتاق سرور و حتی دیتاسنتر قابل استفاده می باشد. این دستگاه علاوه بر 3G/UMTS ,LTE را نیز پشتیبانی می کند.
- این دستگاه با برنامه های مختلف شبکه ای سیسکو از جمله: HnBGM، S/GGSN، MME، SAE Gateway، Voice over Long-Term Evolution (VoLTE) و Voice over Wi-Fi (VoWiFi) سازگاری کامل دارد. دستگاه LTE In A Box به Telefonica طیف وسیعی از راهکار های صوتی، ویدئویی و Data برای صنعت های مختلف ارائه خواهد داد. برای مثال، معدن چی ها می توانند جزئیات عملیات اکتشاف را با دوربین های HD ارسال نمایند.
Telefonica در غرفه خود در مجمع Mobile World Congress کاربرد های زیر را نمایش (demo) خواهد داد:
- سرویس های data و IoE/M2M
- نظارت تصویری با کیفیت HD
- برقراری تماس از طریق LTE
- نظارت بر عملکرد شبکه شامل نظارت بر QoS ، delay ، پهنا باند، jitter، access control و...
- ارتباطات و کارایی های LTE/3G

درباره Telefonica

شرکت Telefonica یکی از بزرگترین اپراتور های مخابراتی بر حسب تعداد مشترکین و سرمایه در جهان محسوب می شود. Telefonica از لحاظ نوآوری و ارائه خدمات مخابراتی و شبکه ای جدید از پیشروان صنعت خود محسوب می شود. این شرکت اسپانیایی در 21 کشور جهان شامل اسپانیا، کشور های اروپایی و آمریکا لاتین سرویس ارائه می دهد. Telefonica سهامی عام بود و بیش از 1.5میلیون نفر سهام دار آن محسوب می شوند. سهام آن در بورس های اسپانیا، لندن، نیو یورک، لیما و بوینس آیرس مبادله می شود.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com