سیسکو و تکمیل فرآیند خرید AppDynamics

سیسکو فرآیند خرید شرکت AppDynamics را تکمیل خواهد کرد. سیسکو و AppDynamics با همکاری یکدیگر قادر به افزایش Visibility در سراسر شبکه و همچنین درون دیتاسنتر ها خواهند بود. این امر به بهبود تجربه مشتریان کمک زیادی خواهد کرد.

افزایش تعداد دستگاه های متصل به شبکه (Connected) و گسترش معماری های توزیع شده (Distributed Architectures) و بستر های Multi-Cloud همگی باعث پیچیده تر شدن محیط برنامه های کاربردی شده اند. سازمان های بزرگ باید بتوانند از وضعیت برنامه های کاربردی و سرویس هایشان در هر لحظه اطلاع داشته باشند تا بتوانند به خوبی به نیاز های مشتریانشان پاسخ دهند.

شرکت AppDynamics به مشتریانش کمک می کند تا با سرعت بیشتری خود را با تحول های دیجیتال تطبیق دهند و بهتر از فناوری های مربوطه بهره مند شوند. با کمک AppDynamics  سازمان ها می توانند تمامی خطوط کدهای برنامه خود و تاثیراتی که بر روی تجربه کاربری مشتریانشان دارند را  بررسی کنند. از این پس سیسکو و AppDynamics  اطلاعات دیگری از جمله وضعیت امنیت زیرساخت (در هر لایه) به مشتریان خود خواهند داد. این مورد به مشتریان کمک خواهد کرد تا تصمیمات راهبردی بهتری در زمینه فناوری اطلاعات بگیرند و به نتایج مطلوب تری در کسب و کار خود برسند.

آقای David Wadhwani، مدیر عامل فعلی AppDynamics اخیرا گفته است: " در دنیای دیجیتال تجربه کاربران، برنامه های کاربردی و کسب و کارها همگی با هم مرتبط و غیر قابل تفکیک هستند. AppDynamics تمامی خطوط کد برنامه ها را بررسی می کند و آن را بهینه می کند.”

آقای Rowan Trollope، مدیر ارشد Internet of Things و برنامه های کاربردی سیسکو در خصوص خرید شرکت AppDynamics گفته است: " شرکت AppDynamics  رهبر حوزه تحول دیجیتال است و ما این شرکت را به همین خاطر خریداری کردیم. از این پس سیسکو با کمک دانش انحصاری AppDynamics قادر به تحلیل تمام اجزای شبکه از زیرساخت تا برنامه های کاربردی خواهد بود.”

در چهار ماه اخیر،  AppDynamics شاهد افزایش درآمد معادل 50% بوده است. این شرکت به موفقیت های زیاد از جمله موارد زیر رسیده است:

  • دارا بودن مشتری های کلیدی و مهم از جمله European Organization for Nuclear Research (CERN)، Vodafone و Wells Fargo
  • همکاری با مایکروسافت برای Real-Time Monitoring در محیط Microsoft Azure Cloud.
  • کسب مقام رهبری در Gartner 2016 Magic Quadrant for Application Performance Monitoring Suites و همچنین جز ده شرکت برتر بودن در لیست Forbes 2016 World’s Best Cloud Companies

قرار است David Wadhwani  رهبری AppDynamics را همچنان بر عهده داشته باشد. شایان ذکر است که AppDynamics زیر مجموعه ی واحد نرم افزار و اینترنت اشیا سیسکو فعالیت خواهد کرد. خرید AppDynamics به سیسکو کمک خواهد کرد تا این شرکت علاوه بر سخت افزار، به یک شرکت نرم افزاری تبدیل شود. سیسکو برای خرید AppDynamics مبلغ  3.7 میلیارد دلار پرداخت کرده است.