سیسکو و Sky

مشتریان Sky در کشور های انگلیس، ایتالیا و آلمان از این پس می توانند تمام برنامه های تلویزیونی، فیلم و کانال های خارجی را یک جا و از طریق برنامه OnPrime TV (یک برنامه برای Stream کردن ویدیو که توسط سیسکو و Sky تولید شده است) مشاهده کنند.

برنامه On Prime TV که تحت بستر Cisco Infinite Video پیاده سازی می شود، به کاربران اجازه می دهد که ویدیو و سایر محتوا به زبان های خارجی را با کیفیت بالایی تماشا کنند. این سرویس شامل Channel Package های Sky South Asian، Sky Arabic و Sky Russian می باشد.

خانم Emma Lloyd، میر بخش توسعه بازرگانی Sky در خصوص همکاری با سیسکو گفته است: "Sky مدت زیادی است که با سیسکو همکاری می کند و الان خیلی خوشحال هستیم که توانسته ایم سرویس جدید دیگری هم ارائه دهیم. سیسکو سابقه زیادی در ابداع و توسعه سرویس های Broadcast دارد. با همکاری Sky و سیسکو، میلیون ها بیننده به محتوا و برنامه های ویدیو ای با کیفیت تر و متنوع تری دسترسی خواهند داشت.”

آقای Rajeev Raman، مدیر ارشد بخش مدیریت محصول و راهبرد سیسکو، در خصوص محصول مشترک جدید شرکتش با Sky گفته است: " OnPrime TV به بینندگان اروپایی امکان تماشای برنامه های تلویزیونی به زبان اصلی و خارجی را می دهد. تا این لحظه جای خالی چنین برنامه هایی احساس می شد.”