سیسکو و Navisite

شرکت Navisite یکی از بزرگترین Managed Cloud Service Provider در جهان، برای تقویت زیرساخت نرم افزاری خود از Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) استفاده خواهد کرد.

شرکت Navisite در سراسر جهان هشت دیتاسنتر مدرن و مجهز و مشتری های متعددی در حوزه های مختلف از شرکت های مالی گرفته تا بهداشت و درمان دارد. Navitech به مشتری های خود کمک می کند تا به یک الگو و معماری Cloud بهینه برسند.

آقای Sumeet Sabharwal، یکی از مدیران ارشد شرکت Navisite در خصوص استفاده از فناوری های Cisco ACI گفته است: " شرکت ما بعنوان یک Multi-Cloud Provider همواره تلاش می کند تا بوسیله فناوری های مختلف Cloud به مشتری هایمان کمک کنیم تا بتوانند نو آوری های بیشتری داشته باشند. هیچ چیز برای ارائه ی سرویس های Cloud مهم تر از داشتن یک زیرساخت IT Fabric مناسب نیست. به همین دلیل ما به سوی راهکار دیتاسنتر مبتنی بر نرم افزار سیسکو روی آورده ایم. در حال حاضر Cisco ACI برترین راهکار ها را برای Cloud ارائه می کند.”

آقای Ish Limkakeng، یکی از مدیران ارشد سیسکو، در خصوص همکاری با Navisite گفته است: " با پیاده سازی Cisco ACI توسط Navisite، این شرکت قادر به ارائه ی سرویس های امن و Scalable تحت بستر Cloud برای مشتریانش خواهد بود. همچنین Navisite می تواند هم هزینه های عملیاتی در دیتاسنتر های خود و هم زمان تعمیرات و نگهداری از آنها را کاهش دهد.”

استفاده از Cisco ACI برای Navisite مزیت های فراوانی خواهد داشت. در فاز های اولیه پیاده سازی، میزان Latency در شبکه نصف و میزان Throughput برای مشتریان این شرکت دو برابر خواهد شد. همچنین فناوری Cisco ACI با اتوماسیون بالای خود اختلالات در شبکه ناشی از خطا های انسانی را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد.

در حال حاضر ACI برای بهبود کارایی شبکه، کاهش هزینه های عملیاتی، اقزایش Scalability و آزاد سازی زمان کاری نیرو های متخصص توسط Service Provider استفاده می شود.

درباره Navisite

شرکت Navisite بخشی از گروه تجاری Spectrum Enterprise می باشد. Navisite یکی از برترین ارائه دهنده های سرویس های Cloud و Managed Applications در جهان محسوب می شود. مشتریان Navisite می توانند بر اساس نیاز های خود سرویس های Customized سفارش دهند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص Navisite کلیک کنید.