تحول شبکه ی Korek Telecom توسط سیسکو و اریکسون

سیسکو و اریکسون، تامین کننده ی اصلی تجهیزات Korek Telecom (یکی از بزرگترین اپراتور های مخابراتی کشور عراق)، قرار است بار دیگر برای توسعه IP Core Network شرکت Korek Telecom همکاری کنند. در این پروژه ی جدید سیسکو و اریکسون راهکار های خود را درون بستر Ericsson Evolved IP Network ادغام خواهند کرد. همچنین در این پروژه ASR 9000 Router های سیسکو پیاده سازی خواهند شد.

آقای Muhsin Akrawi، مدیر ارشد فنی شرکت Korek Telecom در خصوص همکاری شرکتش با سیسکو و اریکسون گفته است: “  با استفاده از راهکار های اریکسون در کنار سخت افزار های قدرتمند سیسکو مطمئنا همه چیز خوب پیش خواهد رفت”.

آقای Mike Weston، مدیر ارشد سیسکو در خاور میانه در خصوص همکاری با اریکسون در این پروژه گفته است”: همکاری با شرکت بزرگی مثل اریکسون به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم بهترین پاسخ به نیاز مشتریان و تجربه کاربری آنها بدهیم. این همکاری جدید نیز نشان می دهد که سیسکو و اریکسون در زمینه توسعه شبکه های جهانی و ساختن آینده بهتر برای تمامی کشور ها متعهد هستند”.

راهکار The Ericsson Evolved IP Network کارایی بالا و Quality of Service را برای شبکه های End-to-End IP Network تضمین می کند.