Cisco & XL Axiata

شرکت XL Axiata که یکی از بزرگترین اپراتور های تلفن همراه کشور اندونزی می باشد برای بهبود و بهینه سازی شبکه خود از فناوری Cisco VPC استفاده خواهد کرد. این اولین باری خواهد بود که فناوری VPC در ناحیه آسیا و ژاپن پیاده سازی می شود.
تحقیقات Cisco Mobile Visual Network Index (2014-2019) پیش بینی کرده است که حجم ترافیک موبایل کشور اندونزی از سال 2014 تا 2019 ده برابر خواهد شد و در سال 2019 به 609.5 Petabyte در ماه خواهد رسید. شرکت XL Axiata با توجه به این رشد عظیم تصمیم گرفته است از فناوری VPC استفاده نماید تا شبکه خود را انعطاف پذیر تر نماید و سرویس های M2M بهتری به مشتریان خود ارائه دهد.
شرکت XL Axiata پس از تحقیقات و آزمایش های فراوانی به این نتیجه رسیده است که با استفاده از Cisco VPC به همراه Cisco Evolved Services Platform (ESP) می تواند سرویس های مقیاس پذیر جدیدی را در چند دقیقه پیاده سازی نماید.
فناوری VPC اولین پلتفرم سخت افزاری در صنعت راهکار های مستقل از Hypervisor می باشد که با ادغام دو فناوری Network Functions Virtualization و Software-Defined Networking به service provider هایی مانند XL Axiata اجازه می دهد تا ضمن کاهش هزینه های عملیاتی خود سرویس های جدید را با حفظ سرمایه گذاری خود در سری Cisco ASR 5000 ارائه دهند.
XL Axiata با بیش از 60 میلیون مشترک، یکی از بزرگترین اپراتورهای موبایل در کشور اندونزی می باشد. این شرکت سرویس های مخابراتی متعددی از جمله پیامک، تماس صوتی، اینترنت همراه و غیره به مشتریان خود ارائه می دهد.
پس از آزمایش های فراوانی بر روی سرور های مختلف، XL AXiata تصمیم گرفته است فناوری Cisco VPC و Gateway GPRS Support Node را بر روی سرور های Cisco UCS پیاده سازی نماید. فناوری Cisco VPC با تمامی شبکه های موبایل همچون 2G، 3G، 4G و شبکه Wi-Fi سازگار است.
گزارشات حاکی از آن است که XL Axiata رشد 136% در مصرف اینترنت موبایل داشته است و تعداد مشترکین که از اینترنت موبایل استفاده می کنند 31.2 میلیون مشترک (53% از کل مشترکین این شرکت) می باشد.

درباره شرکت XL Axiata

XL Axiata یکی از بزرگترین اپراتور های موبایل کشور اندونزی می باشد. شرکت های وابسته به این گروه شامل Celcom (در کشور مالزی) ، Dialog ( در کشور سری لانکا)، Robi (در کشور بنگلادش)، Smart (کشور کامبوج)، Idea (در کشور هند) و M1 (در کشور سنگاپور) می باشند.
زمان: 9:00 am EST
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com