سیسکو و دیجیتال سازی کارخانه های Campofrio Food Group

گروه تجاری Campofrío Food Group بزرگترین تولید کننده فراورده  های گوشتی کشور اسپانیا، کارخانه جدید خود با بروز ترین فناوری های دیجیتالی را افتتاح کرد. این کارخانه جدید که 99,000 متر مربع مساحت دارد و بیش از 101,400 تن فراورده های گوشتی تولید می کند در شهر Burgos (قسمت شمالی اسپانیا) واقع شده است.

از ابتدای تاسیس این کارخانه جدید، انواع فناوری های مدرن از جمله پیشرفته ترین حسگرها و نرم افزار ها پیاده سازی شده اند. همچنین Campofrio Food Group از راهکار Cisco Connected Factory برای بهینه سازی و مدیریت راحت تر فرایند و رخدادهای درون کارخانه استفاده کرده است.

در ادامه مهم ترین ویژگی های کارخانه جدید Campofrio عنوان شده اند:

  • امکان نظارت و تحلیل داده ها و فرایند های کارخانه بصورت Real-Time
  • افزایش سطح امنیت بوسیله کنترل سطوح دسترسی برای کارمندان حاضر در کارخانه و کارمندانی که از راه دور (Remote) فعالیت می کنند.
  • دارا بودن یک اکوسیستم منظم از انواع راهکارها: این راهکارها توسط سیسکو و به همراه Partner هایش از جمله Aryse، Vodafone و Bluefish با در نظر گرفتن تمامی جوانب و استاندارد های صنعتی ابداع شده است.

کارخانه جدید Campofrio Food Group اولین کارخانه در کشور اسپانیا است که از Cisco Connected Factory استفاده می کند.  Cisco Connected Factory توسط شرکت های بزرگ بین المللی  همچون General Motors، Stanley Black & Decker و Daimler Trucks North America نیز استفاده می شود.

آقای Javier Alvarez مدیر ارشد فنی Campofrio Food Group در خصوص استفاده از راهکارهای سیسکو گفته است: “ با کمک و همت تمامی کارمندان، مشتری و Partner هایمان موفق به احداث یکی از پیشرفته ترین کارخانه های در سراسر اروپا شده ایم. با فناوری Cisco Connected Factory ما می توانیم هزینه ها و تمامی فرایند های کارخانه را بهینه کنیم.”

درباره Campofrio Food Group

گروه تجاری Campofrio Food Group یکی از زیر مجموعه های Sigma Alimentos تولید کننده فراورده های گوشتی و لبنیاتی است. شرکت Sigma در 68 کشور جهان بیش از 144 واحد پخش و توزیع محصولات دارد. در حال حاضر Sigma بیش از 40,000 کارمند دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص Campofrio Food Group کلیک کنید.