سیسکو و کمک به کاهش فقر و گرسنگی

شرکت City Harvest محصولات مازاد کشاورزی، رستوران ها و سوپر مارک ها را جمع آوری و به طور رایگان به آشپزخانه و ارگان های مختلف در شهر نیویورک  می دهد تا در اختیار نیازمندان قرار گیرند. این شرکت برای ارائه خدمات بهتر از Cisco HyperFlex System جهت ایجاد Virtual Desktop و بهینه سازی عملیات خود استفاده می کند.

Harvest City برای ارائه خدمات بهتر و امن سازی زیر ساخت خود، از Cisco HyperFlex System که امکان ایجاد صدها Virtual Desktop  تنها در چند دقیقه بر روی سرورهای Cisco UCS را می دهد استفاده می کند. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل، عیب یابی آن بسیار ساده است. شایان ذکر است که City Harvest از اولین ارگان های غیر انتفاعی در آمریکا است که از این فناوری جدید سیسکو استفاده می کند.

آقای James Safonov، مدیر فناوری و امنیت اطلاعات City Harvest در خصوص استفاده از فناوری اطلاعات در این ارگان گفته است: “ فناوری اطلاعات نقش کلیدی در توزیع مواد غذایی در سیستم ما دارد. هر روز ۲۲ کامیون بیش از ۳۶۰ مسیر را طی می کنند. ما یک الگوریتم هوشمند برای توزیع غذا ابداع کرده ایم که نحوه ذخیره سازی مواد غذایی، مسیر هایی که باید طی شوند و روز های توزیع را بهینه سازی می کند.”

شرکت City Harvest با کمک نیرو های متخصص سیسکو موفق شده سامانه  Cisco HyperFlex و سوئیچ های Cisco Nexus را تنها در یک روز پیاده سازی نمایند. اکنون کارمندان و داوطلبان City Harvest می توانند Virtual Desktop های شخصی خود را تنها در چند دقیقه ایجاد و از هر کجا شروع به کار کنند.

استفاده از Thin Client های جدید سیسکو نیز هزینه های رایانه ای City Harvest  را به میزان ۷۵ درصد کاهش داده است.

علاوه بر استفاده از Cisco HyperFlex System و Cisco UCS، شرکت City Harvest از محصولات و فناوری های دیگر سیسکو از جمله: Cisco UCS Manager ، Cisco ASA 5500 Series Firewall with FirePOWER Services، Cisco Umbrella for Security، Cisco Meraki Wireless Solution، Cisco Unified Communications Manager و Cisco WebEx نیز استفاده کرده است.