سیسکو و Hybrid Cloud جدید برای Microsoft Azure

سیسکو به تازگی اعلام کرده است که راهکارهای Cisco Unified Computing Systems (Cisco UCS) خود را برای سازگاری با Microsoft Azure Stack توسعه خواهد داد.

سیسکو می گوید راهکار جدیدش که با همکاری مایکروسافت توسعه داده خواهد شد، به سازمان ها اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی خود را راحت تر از گذشته در Hybrid Cloud پیاده سازی کنند. سازمان های امروزی از راهکار های On-Premise به سوی Public Cloud در حال مهاجرت هستند. در این میان Hybrid Cloud ها کمک می کنند تا انتقال بستر فوق با کمترین مشکلات روبرو باشد.

Liz Centori مدیر بخش Computing Systems Product Group سیسکو در خصوص همکاری سیسکو با مایکروسافت گفته است: “سیسکو و مایکروسافت در حال همکاری جهت پیاده سازی یک Hybrid Cloud با فناوری های Cisco UCS و Microsoft Azure هستند. همکاری مشترک ما به نفع تمامی سازمان ها خواهد بود. چرا که به آنها اجازه مدیریت و پیاده سازی ساده تر برنامه های کاربردی را در هر مقیاسی خواهد داد.”

همکاری مشترک سیسکو و مایکروسافت در حوزه Hybrid Cloud  بسیار گسترده تر از رقیب های این دو شرکت (HP و VMware) می باشد. سیسکو در ماه دسامبر سال گذشته پروژه یک میلیارد دلاری  Public Cloud خود (Cisco Intercloud) را متوقف کرد تا تمام تمرکز خود را بر روی Hybrid Cloud بگذارد.