سیسکو یک مرکز سرویس جهانی در شهر مکزیک افتتاح کرد

سیسکو یک مرکز سرویس جهانی (Global Services Center/GSC) در مکزیک افتتاح کرده است. این مرکز شامل بخش هایی نظیر مرکز فنی جهانی، مرکر کمک های فنی آمریکا لاتین و مرکز تحویل جهانی می باشد. این مرکز قرار است به مشتریان سیسکو در سراسر جهان از طریق گروه های عملکردی (functional groups) مختلف، سرویس های متعددی ارائه دهد.
این مرکز در قسمت جنوبی شهر مکزیک واقع شده است و دارای مساحت بیش از 9200 متر مربع می باشد.
درون این مرکز بیش از 138 اطاق مختلف قرار دارد که 22 تا از آنها دارای سیستم Next Generation Telepresence می باشند. از دیگر نکات این مرکز می توان به داشتن پنج e-cafe اشاره کرد. حدود 360 نفر در GSC کار خواهند کرد.
کارکنان GSC به مشتریان سیسکو کمک های در رابطه با طراحی، ساخت و مدیریت شبکه ه را خواهند داد. این مرکز به دو آزمایشگاه فوق مدرن و پیشرفته برای شبیه سازی و بررسی دقیق تر نیاز مشتریان مجهز است. فناوری ها و سرویس هایی که در GSC مورد بررسی قرار خواهند گرفت شامل: Routing and Switching، Collaboration، Security، DataCenter، Mobility، SP Video و Telepresence می باشند.
اطاق Telepresence اصلی این مرکز به سیستم iX5000 مجهز است. شایان ذکر است که این سیستم فوق پیشرفته به دلیل استفاده از پروتکل فشرده سازی H.265 تنها به نصف پهنا باند سیستم های مشابه نیاز دارد.
سیسکو طی سه سال حدود 26 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد. علاوه بر سیسکو، دولت فدرال مکزیک نیز در این مرکز سرمایه گذاری خواهد کرد. سایر مرکز های جهانی سرویس (GSC) سیسکو در محل های: North Carolina (آمریکا)، Bangalore (هند)، Krakow (لهستان) و Dalian (چین) قرار دارند.
زمان: 9:00 am EST
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com