سیسکو و راهکارهای جدید برای جلسات هوشمند

یکی از چالش های همیشگی اتاق جلسات آماده سازی سریع آن (کابل کشی، تامین سخت افزارها و غیره) بوده است.

سیسکو برای پاسخگویی به چالش فوق راهکارهایی تحت عنوان Cisco Spark Board و Cisco Spark Meetings را معرفی کرده است. ترکیبی از پیشرفته ترین سخت افزار و نرم افزارهای روز، درون بستر Cloud پیاده سازی شده اند.

راهکار Cisco Spark Boards:

راهکار Cisco Spark Board ابزاری ساده ولی قدرتمند تحت بستر Cloud است. در زیر ویژگی های اصلی Cisco Spark Board عنوان شده است:

  • دستگاه Wireless با کاربری بسیار ساده: برای پیاده سازی این محصول جدید سیسکو، نیازی به بلوتوث یا یک شبکه WiFi مخصوص نیست. شما می توانید از طریق کامپیوتر معمولی تمام سیستم کنفرانس را به راحتی کنترل کنید. همچنین Pair کردن تجهیزات بسیار ساده بوده و از طریق Ultrasound Wireless Pairing Technology صورت میگیرد.
  • یک Whiteboard هوشمند که همه می توانند Edit کنند: بهترین ایده ها گاهی از روی یک Whiteboard ساده شروع می شوند. تخته های Whiteboard هوشمند سابق با مشکلات متعددی روبرو بودند و تجربه کاربری به قدری بد بوده است که اکثر افراد ترجیح میدهند از آن استفاده نکنند. کار کردن با تخته وایت بورد هوشمند سیسکو بسیار ساده و بدون نقص است.
  • دستگاه کنفرانس با کیفیت سینمایی: با Speakerphone های قدیمی خداحافظی کنید. Cisco Spark Board کیفیت صوتی و تصویری با کیفیت سینمایی (دوربین های 4K به همراه میکروفون های VoiceTrack) و قیمت مناسب ارائه می دهد.

معرفی Cisco Spark Meetings:

راهکار Cisco Spark Meetings برای ساده سازی جلسات قابلیت های اصلی Cisco WebEx را به همراه نرم افزار و سخت افزار قدرتمند یکجا ارائه می کند. ویژگی های کلی Cisco Spark Meetings در زیر آورده شده است:

  • داشتن اکثر قابلیت های Cisco Spark Board درون برنامه پرتابل (بر روی تلفن همراه)
  • امکان Schedule کردن جلسات از طریق خود برنامه.
  • کاربری بسیار ساده( با یک دکمه می توانید وارد جلسه شوید).
  • امکان یادداشت گذاشتن در حین و پس از جلسه.