معرفی دوره جدید Data and Analytics Training New و تغییرات اعمال شده برای مدارک Data Center سیسکو

سیسکو برای اینکه سازمان ها بتوانند با تغییرات سریع حوزه فناوری همگام باشند، از پیدایش دوره های New Data and Analytics و همچنین اصلاحات در دوره های Data Center خبر داده است. تمرکز اصلی New Data and Analytics بر روی ادغام مدیریت داده، مجازی سازی  و پردازش داده خواهد بود. همچنین اصلاحات در مدارک و دوره های Data Center برای اطمینان حاصل کردن از داشتن دانش فنی لازم متخصصین برای حضور در محیط های پیچیده Data Center می باشد.

قابلیت جمع آوری داده، تحلیل داده و ایجاد فرآیندها اجزای لازم برای تحول Digital Business Transformation می باشند. سازمان ها نیاز دارند که داده را از هر جا بدست آورند و سپس به صورت  Real-Time تحلیل کنند. اگر فرآیند فوق بدرستی انجام شود، بر روی خروجی کسب و کار می تواند تاثیر مطلوبی بگذارد. سیسکو در این میان می کوشد تا نیروهای متخصص تربیت کند که در آینده بتوانند با ایده های خلاقانه تاثیر مثبتی بر جامعه  داشته باشند.

دوره های حوزه New Data and Analytics شامل موارد زیر خواهند بود:

  • دوره New Data and Analytics به دانشجویان رویه های Agile Data integration به منظور ساده سازی دسترسی به اطلاعات را می آموزد.
  • این دوره ها دانش لازم برای ادغام زیرساخت Big Data and Analytics با سرور های Cisco UCS را در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد.
  • دوره های Data Virtualization به دانشجویان تجربه لازم در زمینه کار کردن با ابزار و فناوری هایی همچون Cisco Data Virtualization Platform و همچنین Cisco Information Server and Business Directory را خواهد داد.

تغییرات اساسی دوره های Data Center سیسکو:

  • برای آنکه متخصصین حوزه فناوری اطلاعات دانش لازم برای حضور در محیط های دیتا سنتر را داشته باشند، دوره های CCNA, CCNP, CCIE Data Center به طور کامل بازبینی شده اند. از جمله موارد جدید برای دوره های فوق می توان به پیدایش عناوینی همچون Data Center Network Management و Advanced Virtualization اشاره کرد.
  • اطلاعات کاربردی بیشتری به دانشجویان در دوره های فوق داده خواهد شد.

آقای Tejas Vashi، مدیر ارشد Product Strategy & Marketing سیسکو در خصوص تغییرات فوق عنوان کرده است:” سیسکو همواره سعی کرده است تا متخصصین را آماده حضور در صنعت کند. دوره های جدید New Data and Analytics و Data Center مکمل دوره های جدید Cloud، IoT و Cybersecurity ما هستند. سازمان ها با داشتن نیروهایی که دارای مدرک سیسکو هستند بهینه تر عمل می کنند .”