سیسکو و SmarTone

شرکت SmarTone بزرگترین ارائه دهنده ی سرویس های مخابراتی هنگ کنگ، قرار است با سیسکو در زمینه Internet of Things همکاری کند. این همکاری به تمامی کسب و کار ها اجازه می دهد از بستر مدیریتی Cisco Jasper, Control Center در شبکه  SmartTone جهت ارائه ی سرویس های جدید و افزایش درآمد استفاده نمایند.

به طور خلاصه IoT به سازمان ها و شرکت ها امکان ارائه ی سرویس های جدید مطابق با نیاز مشتریان خیلی سریعتر از گذشته را فراهم می سازد.

آقای Ken Laversin، مدیر بخش IoT Cloud Cisco Jasper در خصوص فناوری Cisco Jasper گفته است: “سیسکو بیش از ۱۰ سال است که به حوزه های صنعتی مختلف کمک کرده تا بتوانند انواع فناوری های IoT را پیاده سازی نمایند. امروزه بیش از 6500 شرکت از فناوری Cisco Jasper Control Center استفاده می کنند. رهبری SmartTone در زمینه های Cloud، Mobile، ICT و IoT Services آن را به یک Partner مناسب برای همکاری با سیسکو تبدیل کرده است.”

امروزه کسب و کارها و شرکت های مختلف در سراسر جهان به ويژه صنعت های زیر از مزیت های فراوان IoT بهره مند شده اند:

  • خودروسازها (Connected Cars)
  • شهر سازی هوشمند(Smart Cities)
  • صنایع تولیدی (Industrial Manufacturing)

در حال حاضر بیش از ۳۰ اپراتور موبایل در سراسر جهان از راهکار Cisco Jasper استفاده می کنند. از این پس نیز شرکت های خارج از کشور هنگ کنگ که از قبل Cisco Jasper را درون شبکه خود پیاده سازی کرده بودند می توانند حوزه فعالیت شان را به داخل کشور هنگ کنگ گسترش دهند.

درباره SmarTone

شرکت SmarTone بزرگترین ارائه دهنده ی سرویس های مخابراتی هنگ کنگ است. این شرکت سرویس هایی همچون Telecom Serivices و Cloud and Application Solutions برای مشتریان اش (انواع سازمان با ابعاد متوسط و بزرگ) ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت کلیک نمایید.