ادامه همکاری های سیسکو و اریکسون

سیسکو و اریکسون برای توسعه نسل جدید Wi-Fi موسوم به Evolved Wi-Fi Networks (EWN)، همکاری های خود را گسترش خواهند داد. قرار است فناوری EWN، فناوری های  3 GPP Access، Core Networks و برنامه های کاربردی اریکسون را با Cisco Wi-Fi Portfolio جهت ایجاد یک سرویس  Wi-Fi قدرتمند ادغام کند.

خانم Rima Qureshi، مسئول Partnership راهبردی سیسکو و اریکسون در خصوص توسعه فناوری Wi-Fi گفته است: “همکاری دو شرکت برتر حوزه شبکه، Mobility و Cloud  (سیسکو و اریکسون) به توسعه راهکارهای  Wi-Fi برای مشتریان منجر خواهد شد. ترکیب فناوری  Wi-Fi و بستر 3GPP می تواند شبکه سازمان ها را به صورت چشمگیری بهبود بخشد.”

خانم  Yvette Kanouffمدیر ارشد بخش Service Provider Business Unit سیسکو در خصوص همکاری سیسکو و اریکسون برای توسعه حوزه Wi-Fi نیز گفته است: “پیش بینی می شود تا سال 2020 نصف ترافیک IP در جهان تحت بستر Wi-Fi منتقل شود. همکاری سیسکو و اریکسون برای توسعه حوزه Wi-Fi و ارائه سطح بالاتری از Performance و  Reliability برای مشتریان است.”

سیسکو و اریکسون، دو رهبر بزرگ حوزه شبکه، Mobility و Cloud در ماه نوامبر سال 2015 همکاری مشترکشان برای شکل دهی آینده شبکه را آغاز کردند. تا به امروز بیش از 250 سازمان مختلف از همکاری میان سیسکو و اریکسون سود برده اند.