سیسکو و دریافت دو Certificate جدید

در آخرین روز های پایانی سال 2016 میلادی، سیسکو موفق به دریافت دو Certificate معتبر MEF Carrier Ethernet 2.0 و Miercom Performance Verified شد.

دو Certificate فوق نتیجه تلاش های روز افزون سیسکو برای نو آوری در حوزه شبکه هستند. در سالی که گذشت شرکت های زیادی از نوآوری های سیسکو بهره فراوانی بردند. به طور مثال در جشنواره سالیانه Cisco Live، بانک Huntington اعلام کرد که موفق شده با استفاده از Cisco Intelligent WAN میزان Reliability زیرساخت شبکه ی خود را 65% و High Availability  را 100% افزایش دهد. همچنین سیسکو موفق شد جایزه Best of Interop را برای سرویس و فناوری های زیر دریافت کند:

  1. Cisco Enterprise NFV‌: اولین راهکار تجاری مجازی سازی  برای شعب
  2. Cisco Flexible Radio Assignment: قابلیت مدیریت هوشمند ظرفیت پهنای باند به صورت Real-Time برای دستگاه های Cisco Aironet Wireless Access Points
  3. Cisco FirePOWER Next Generation Firewall: اولین فایروال مبتنی بر تهدید و Fully Integrated در جهان

و اکنون دو Certificate جدید سیسکو:

MEF Carrier Ethernet 2.0 این Certificate به راهکارهای برتر حوزه Carrier Ethernet 2.0 داده می شود. برای دریافت Certificate مذکور، 634 Test Case بر روی راهکارهای مورد بررسی صورت می گیرد. سیسکو با داشتن   Carrier-Class Router هایی همچون ISR 4000 Series و ASR 1000 Series توانست به راحتی در تمامی Test Case  ها نتایج بسیار مطلوبی کسب کند.

علاوه بر Certificate معتبر فوق، سیسکو موفق به دریافت Miercom Performance Verified نیز شده است. موسسه Miercom ادعای تولید کنند گان تجهیزات شبکه ای در خصوص Performance تجهیزات خود را در لابراتوارهای مجهزش مورد بررسی، و در صورت پاس شدن در آزمایشات متعدد به آنها  Certificate ی موسوم به Miercom Performance Verified اهدا می کند. دارا بودن Miercom Performance Verified Certificate برای نرم افزار های بستر Cloud از سخت افزار ها  مهم تر است. سیسکو موفق شده این  Certificate را برای ISR 4000 Series و از آن مهمتر، Cloud Services Router 1000V کسب کند.