سیسکو و Colt Technology Services

شرکت Colt Technology Services برای توسعه شبکه بین قاره ای (آسیا و اروپا)، از فناوری های 100Gbps Packet Network سیسکو استفاده خواهد کرد. پیاده سازی این شبکه پر سرعت به Colt اجازه خواهد داد تا سرویس های جدید Cloud-Scale و Business-Critical برای مشتریان خود ارائه دهد.

آقای Rajiv Datta، مدیر ارشد فنی Colt در خصوص همکاری با سیسکو برای توسعه شرکت خود گفته است: “ما همیشه تلاش کرده ایم تا برای مشتریان بهترین سرویس ها به همراه بالاترین میزان پهنای باند را ارائه دهیم. اخیرا بر روی راهکارهای سیسکو سرمایه گذاری کرده ایم چرا که سیسکو سرعت فوق العاده بالای 100Gbps را ممکن می سازد. همچنین با راهکار های سیسکو می توانیم سرویس هایی دقیقا متناسب با نیاز مشتریانمان ارائه دهیم.”

در حال حاضر زیرساخت شبکه ای Colt فناوری و سرویس های لازم برای بیش از 680 دیتاسنتر و 24,000 ساختمان On-Net را فراهم می سازد.

آقای CedrikNeike، مدیر ارشد بخش Global Service Provider سیسکو در خصوص همکاری با Colt گفته است: “ما مکانیزم های لازم Cloud-Scale Networking را در اختیار Colt خواهیم گذاشت. هزینه ارائه سرویس های جدید این شرکت کاهش و سرعت پیاده سازی آن افزایش خواهد یافت. با انتخاب فناوری های Cloud-Scale از جمله Cisco NCS 5500، شرکت Colt می تواند تا چندین سال به روز باشد و پهنای باند بیشتری به مشتریانش ارائه دهد.”

شبکه جدید Colt شامل Cisco Network Converged System (NCS) 5500 در قالب بستر Cisco Aggregation Services Router (ASR) 9000  خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت Colt کلیک نمایید.