Kevin Ashton پدر Internet of Things و پیشگام حوزه شبکه

در این خبر نامه نگاهی به سرگذشت کاری و تحصیلی Kevin Ashton پدر Internet of Things و پیشگام حوزه شبکه می اندازیم. وی کار آموخته شرکت Proctor & Gamble، مدیر اجرایی و موسس مرکز پژوهشی Auto-ID (وابسته به دانشگاه MIT) و نویسنده کتاب How to Fly a Horse می باشد.
ماجرای کار حرفه ای Kevin از رژ لب شروع شد ؛ Kevin متوجه شده بود که یک رنگ خاص از رژ لبی که او مدیر برند و توسعه دهنده آن بود هیچ وقت برای فروش موجود نبود. Kevin پس از تحقیق بر روی این موضوع متوجه شد که یک حفره اطلاعاتی در زنجیره تامین این رنگ خاص رژ لب وجود دارد. Kevin برای حل این معضل با یک فکر نو-آورانه تصمیم گرفت که برچسب های RFID خاصی را بر روی محصولات رژ لب نصب کند.
پس از موفقیت Kevin در حل معضل فوق ، دانشگاه MIT جهت توسعه فعالیت و تحقیق در زمینه RFID از وی در خواست تاسیس آزمایشگاه Auto-ID کرد. Kevin برای توجیه کردن مفاهیم RFID برای افرادی که دانش کامپیوتری بالایی نداشتند از عبارت Internet of Things (یا IoT) استفاده می کرد. Kevin با جذب 103 حامی توانست مرکز Auto-ID را به یک آزمایشگاه عظیم بین المللی تبدیل کند. در نهایت پس از آنکه Kevin موفق به تاسیس چندین شرکت نوپا شد ، تصمیم گرفت که خود را در قالب یک نویسنده "بازنشسته کند". اولین کتاب Kevin تحت عنوان How to Fly a Horse در ژانویه 2015 به بازار عرضه خواهد شد.

سیسکو Signature جدید خود را برای IPS به روزرسانی کرد

جهت دریافت اطلاعات فنی مربوط به Signature کلیک نمائید.
قابل توجه دارندگان Cisco IPS جهت دریافت Signature، به بخش دانلود مراجعه نمائید.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com