سیسکو و Mediacom Communications

شرکت Mediacom Communications، ارائه دهنده محتوای تلویزیونی از فناوری Cisco cBR-8 Next-Generation Converged Cable Access Platform استفاده خواهد کرد.

با استفاده از Cisco cBR-8، شرکت Mediacom زیرساخت شبکه ای خود را به طور کامل با آخرین نسخه DOCSIS 3.1 به روز رسانی خواهد کرد. شایان ذکر است که تقریبا تمامی 3 میلیون مشترک Mediacom تا پایان سال 2016 از سرویس Gigabit-Capable Broadband بهره مند خواهند شد.

استفاده از بستر های سیسکو به  Mediacom کمک خواهد کرد تا علاوه بر کاهش هزینه های کلی مالکیت (TCO)، بتواند پهنای باند و انعطاف پذیری بیشتری در شبکه خود تجربه کند.

آقای JR Walden، مدیر ارشد فنی Mediacom در خصوص استفاده از فناوری های سیسکو گفته است: “ استفاده از فناوری های نسل بعدی Multi-gig تجربه مشتریان در خصوص استفاده از سرویس های ما را به صورت چشمگیری بهبود خواهد بخشید. فناوری های سیسکو به ما کمک کردند تا اولین اپراتور و ارائه دهنده محتوای تلویزیونی در آمریکا باشیم که بطور کامل DOCSIS 3.1 را پیاده سازی کرده است. سیسکو در ادغام تمامی اجزای شبکه با یکدیگر کمک بی نظیری کرده است.”

آقای Sean Welch، مدیر بخش  Cable Access سیسکو در خصوص استفاده Mediacom از فناوری های سیسکو گفته است: " شرکت Mediacom شبکه Broadband عظیمی دارد. ما توانسته ایم به آنها کمک کنیم تا در زمینه محتوای  ویدیویی آنلاین رشد زیادی داشته باشند. با استفاده از راهکارهای سیسکو آنها هزینه های عملیاتی خود را کاهش و ارزش افزوده را برای مشتریان خود افزایش خواهند داد.”

درباره Mediacom Communications

شرکت Mediacom Communications Corporation یکی از بزرگترین اپراتورهای Cable در آمریکا با بیش از  3میلیون مشترک  محسوب می شود. Mediacom طیف وسیعی از سرویس های اطلاعاتی، ارتباطی و سرگرمی شامل اینترنت پر سرعت، اتوماسیون منازل و امنیت را برای مشتریان خصوصی و سازمان ها ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت به سایت آن به نشانی www.mediacomcable.com مراجعه کنید.