تحول دیجیتالی 1400 مشتری سیسکو

حدود یک سال پیش شرکت سیسکو، راهکار APIC-EM که مبتنی بر بستر Software Defined Networking، است را معرفی نمود. در کمتر از ۱۲ ماه از زمان معرفی راهکار فوق بیش از 1400 مشتری تجاری موفق شده اند APIC-EM را درون شبکه های خود پیاده سازی کنند. تا به امروز APIC-EM مسئول مدیریت و اتصال بیش از 600,000 تجهیزات شبکه ای مختلف و 1.5 میلیون host بوده است. همچنین APIC-EM در این مدت موفق به کسب جایزه رتبه دوم TechTarget’s Network Innovation Award در زمینه Best of Interop SDN شده است.

شش ماه پس از معرفی APIC-EM، سیسکو در ماه مارچ امسال معماری Digital Network Architecture خود را روانه بازار کرد. این معماری تمامی ارکان شبکه ای از جمله مجازی سازی، تحلیل، اتوماسیون و مدیریت را درون یک بستر با هسته اصلی Cisco APIC-EM ادغام کرده است.

سیسکو در حوزه SDN بسیار جدی است. ماه پیش نسخه APIC-EM 1.3  نیز بصورت رسمی برای عموم ارائه شد. در این نسخه قابلیت های جدیدی همچون پشتیبانی از EasyQoS، امنیت بالاتر بوسیله Enhanced Certificate Authority Management، پشتیبانی از روتر های ISRG2 در برنامه کاربردی IWAN و اتوماسیون راحت به همراه قابلیت های Plug and Play آورده شده است.