Durham County و استفاده از Cisco ACI

شهرداری Durham County در ایالت کارولینای شمالی آمریکا از فناوری های Cisco Application Centric Infrastructure در دیتا سنتر های خود استفاده خواهد کرد. فناوری های Cisco ACI  به افزایش کارایی برنامه ها و سرویس های دیتاسنتر سازمان ها کمک فراوانی می کند.

در حال حاضر منطقه Durham County بیش از 280,000 شهروند دارد. راهکار Cisco ACI به کادر سرویس و فناوری اطلاعات (IS&T) این شهرداری کمک خواهد کرد تا بتوانند سرویس های جدید را در زمان کمتری توسعه دهند و پیاده سازی کنند.

آقای Greg Marrow مدیر کل فناوری اطلاعات شهرداری Durham County در خصوص استفاده از Cisco ACI  در دیتاسنترهای این شهرداری گفته است: “ با استفاده از راهکار و فناوری های Cisco ACI، شهرداری Durham County به یک شهرداری مدرن و به روز بر پایه معماری شبکه تحت نرم افزار (SDN)  تبدیل شده است. با استفاده از Cisco ACI ما می توانیم در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم و همچنین سطح امنیت را برای سازمان ها و شهروندان بالاتر ببریم.”

شهرداری Durham County  امیدوار هست که تا پایان سال 2017، راهکار های سیسکو ACI را بطور کامل درون دیتاسنترهای خود پیاده سازی کند. آقای Joel Bonestell، مدیر سرویس های شبکه ای در Durham County  گفته است: “ در حال حاضر ما 80% از زمان و منابع را صرف نگهداری شبکه و تنها 20% را صرف پیاده سازی ایده ها و نوآوری های جدید می کنیم. پس از پیاده سازی فناوری و راهکار های Cisco ACI این دو عدد برعکس خواهند شد و ما زمان بیشتری برای نو آوری و ارائه ی سرویس های جدیدتر و بهتر برای شهروندان و سازمان های منطقه شهرداری خود خواهیم داشت.”

شهرداری Durham County تاکنون جوایز متعددی در زمینه برترین شهرداری آمریکا دریافت کرده است. این شهرداری امسال موفق به کسب جایزه Public Technology Institute Savvy Award  شده است. شایان ذکر است که تنها ۶ شهرداری موفق شده اند جایزه فوق را دریافت کنند. این جایزه به شهرداری هایی داده می شود که از تکنولوژی روز در جهت رفع مشکلات شهروندان و ایجاد بستری بهتر برای آینده، استفاده می کنند.