سیسکو و Reliance

شرکت  Reliance یکی از بزرگترین شرکت ها  در زمینه راهکارهای IoT در کشور هند، اخیرا با سیسکو همکاری جدیدی را آغاز کرده است. طی این همکاری Reliance از فناوری های Cisco Jasper برای توسعه راهکارهای IoT در زمینه کسب و کار در هند استفاده خواهد کرد. یکی دیگر از راهکارهایی که Reliance به کمک سیسکو توسعه داده است، UNLIMIT نام دارد. فناوری UNLIMIT به مشتریان Reliance اجازه می دهد تا بهتر بتوانند از مجموعه مدیریتی UNLIMITControlCenter، که خود وابسته به سیسکو Jasper است بهره مند شوند. با فناوری UNLIMIT، شرکت Reliance اولین شرکت با راهکار های IoT برای سازمان های بزرگ در هند خواهد بود.

آقای JuergenHase، مدیر ارشد فنی UNLIMIT در خصوص استفاده از فناوری های سیسکو گفته است: “حوزه IoT برای توسعه کشور هند بسیار مهم است و در حال حاضر کسب و کار های متعددی  برای ارائه ی سرویس های جدید به مشتریان و کاهش هزینه ها از آن استفاده می کنند. با کمک فناوری های Cisco Jasper ما بهتر از گذشته می توانیم IoT را مدیریت و توسعه دهیم. همکاری با سیسکو موقعیت ما را در بازار به طور چشمگیری بهبود خواهد بخشید.”

علاوه بر موارد فوق، همکاری سیسکو و Reliance  به هوشمند سازی شهرها در هند نیز کمک خواهد کرد. یکی از پروژه های در حال اجرا در کشور هند جهت هوشمند سازی شهرها Digital India نام دارد. طی این پروژه قرار است بیش از ۱۰۰ شهر در کشور هند هوشمند شوند. داشتن Reliable Connectivity در کنار مدیریت ساده ی Connected Serviceها دو رکن از ارکان اصلی پروژه Digital India  هستند.

همکاری با Reliance تنها یکی از کارهایی است که سیسکو در کشور هند انجام داده است. در حال حاضر سیسکو یک مرکز نو آوری و تحقیقاتی  تحت عنوان Cisco Innovation Center در شهر Bangalore راه اندازی کرده است. آقای Jahangir Mohammed رئیس Cisco Jasper در خصوص همکاری سیسکو با کشور هند گفته است: “سیسکو همواره برای توسعه کشور هند تلاش کرده است. اشتیاق دولت و سازمان های بزرگ هند برای توسعه IoT به ما انگیزه می دهد. تعهد شرکت  Reliance در زمینه  IoT  آنها را به یک Partner خوب برای ما تبدیل کرده است.“

درباره Reliance Group:

شرکت Reliance Group یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در هند با بیش از 250  میلیون مشتری می باشد. این شرکت در زمینه مخابرات، قدرت، زیر ساخت، رسانه و بهداشت و درمان فعالیت می کند. بطور متوسط از هر ۵ شهروند در 25,000 شهر و 400,000 روستای هند، یکی از آنها به نوعی تحت تاثیر مثبت خدمات Reliance قرار گرفته است. این شرکت همواره می کوشد با کسب اعتماد مشتریان و سایر مردم و سازمان ها و تربیت نیروی متخصص جوان، کشور هند را از لحاظ فناوری به روز نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Reliance Group کلیک نمایید.