شرکت Videocon d2h شرکت سیسکو را برای پخش 4K انتخاب کرد

شرکت Videocon d2h که رشد سریعی در بازار پخش تصاویر DTH کشور هند داشته است، برای ارسال تصاویر با کیفیت بالای 4K تصمیم گرفته است از Cisco AnyRes Live UHD Encoders استفاده نماید. این Encoder قادر است تصاویر با کیفیت 4K برای پخش مستقیم و زنده ارسال نماید. این تصمیم راهبردی با بزرگترین رخداد ورزشی کشور هند، جام جهانی ورزش Cricket همزمان شده است.
فناوری 4K قادر است تعداد 8.3 میلیون پیکسل را ارسال و نمایش دهد. این تعداد پیکسل حیرت انگیز منجر به نمایش تصاویر تقریبا بی نقص و تصاویر با زنده ترین رنگ ها و کیفیت می شود.
با استفاده از Cisco AnyRes LIVE UHD Encoders، این شرکت تجربه بی نظیری برای علاقمندان تماشای جام جهانی Cricket فراهم خواهد کرد. این پلتفرم جامع و قابل اطمینان scalable می باشد و قادر است فرمت های تصویری مختلفی بر اساس دستگاه پخش تصویر از جمله iPhone، iPad، تلفن های هوشمند و تصاویرUltra HD برای تلویزیون هایی که قابلیت پخش آن را دارند ارسال نماید.

مشخصات فنی:

- ارسال تصاویر با بالاترین کیفیت با استفاده از کدک HEVC/H.265 (این کدک توسط سیسکو ابداع شده است)
- پشتیبانی از طیف گسترده ای از frame rate ها (از 24fps الی 60fps)
- تصاویر تقریبا بی نقص با عمق تصویر 10 بیت
- امکان ارسال تصاویر SD، HD، Full HD یا Multi format ABR encoding با استفاده از H.264 و H.265
- امکان پردازش های تصویری مختلف از جمله گذاشتن لوگو بر روی تصاویر
شرکت Videocon d2h اولین شرکتی است که از این فناوری استفاده می کند و کشور های آسیایی و اقیانوسيه دیگری هم در آینده نزدیک از این فناوری سیسکو استفاده خواهند کرد. شایان ذکر است که است در قلب این فناوری جدید سیسکو، سرور های Cisco UCS وجود دارند.

درباره Videocon

شرکت Videocon d2h در حال رشد ترین سرویس دهنده DTH در کشور هند می باشد و بیش از 500 کانال و سرویس مختلف ارائه می دهد. این شرکت اولین سرویس دهنده در هند می باشد که دارای 1000GB High Definition Video Recorder و Radio Frequency Remote Control می باشد. با استفاده از فناوری های MPEG-4 و DVB-S2، شرکت Videocon d2h سرویس هایی همچون 12 PIP Mosaic، d2h Cinema و وضعیت آب و هوا ارائه می دهد تا تلویزیون مشتریان خود را تبدیل به یک مرکز اطلاعات نماید. از دیگر سرویس های Videocon d2h سرویس Active Music می باشد که 41 کانال موسیقی 24 ساعته برای مخاطبین ارائه می دهد. سرویس پاسخگویی به مشتریان این شرکت مسلط به 8 زبان مختلف می باشد و در 6 نقطه مختلف مستقر هستند.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com