سیسکو و Inspur

شرکت سیسکو و Inspur از شرکت مشترکشان به نام Inspur-Cisco Networking Technology Co رو نمایی کردند.

در ماه سپتامبر سال گذشته هنگامیکه Xi Jinping، رئیس جمهور کشور چین به آمریکا سفر کرده بود، سیسکو و Inspur قراردادی با حضور دولت چین با یکدیگر امضا کردند. اکنون پس از یک سال تلاش از سوی سیسکو و Inspur، شرکت مشترک جدید ثبت شده است. طبق قرار داد ما بین دو شرکت قرار است سهم سیسکو 49٪ و سهم Inspur برابر با 51% باشد. همچنین سرمایه اولیه این شرکت 100 میلیون دلار است. هدف Inspur-Cisco Network Technology Co بهبود زیرساخت شبکه و تربیت نیروی متخصص حوزه شبکه در کشور چین عنوان شده است.

در فاز های اولیه فعالیت این شرکت مشترک قرار است فناوری های SDN، دیتاسنتر، Cloud، Big Data و شهر هوشمند ( Smart City) پیاده سازی شوند. همچنین سیسکو به کمک Inspur خواهد آمد تا این شرکت بتواند بصورت صحیح فناوری های Cloud را درون دیتاسنترهای خود پیاده سازی نماید.

طی دو دهه گذشته، سیسکو همواره بعنوان یک Partner مورد اعتماد در سراسر دنیا شناخته شده است.  همچنین شرکت Inspur بیش از ۳۰ سال است که با دولت چین رابطه کاری عمیقی دارد. همکاری سیسکو و Inspur هم به نفع کشور آمریکا و هم چین خواهد بود چرا که در راستای توسعه ی فناوری های جدید شبکه و راهکار های مدرن است. علاوه بر موارد فوق، این همکاری به دیجیتال سازی و امن سازی کشور چین نیز کمک وافری خواهد کرد.

درباره Inspur:

شرکت Inspur بزرگترین ارائه دهنده ی خدمات Cloud Computing و Big Data در کشور چین محسوب می شود. این شرکت با ارائه ی راهکار هایی همچون IaaS، PaaS و همچنین SaaS به تمام نیاز های بنیادی دولت چین و سازمان های بزرگ می تواند پاسخ دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص Inspur به وب سایت آن به نشانی: http://www.inspur.com مراجعه فرمایید.