سیسکو و AMP for Endpoints

شرکت سیسکو به تازگی در کنفرانس Cisco Partner Summit از راهکار جدیدی برای ارتقاء سطح امنیت Endpoint ها رو نمایی کرد. این راهکار که Cisco AMP for Endpoints نام دارد، ترکیبی از فناوری های پیشگیری از تهدید، شناسایی و پاسخ دهی مناسب به تهدید می باشد. بطور خلاصه Cisco AMP for Endpoints به سازمان ها اجازه می دهد خیلی سریع تر از گذشته تهدیدات را شناسایی و حذف کنند.

داشتن زیر ساخت امن برای کسب و کارهای امروزی بخصوص برای کسب و کارهای دیجیتال امری ضروری است. در اغلب سازمان ها از مکانیزم های حفاظتی سنتی استفاده می شود و این نوع مکانیزم ها متاسفانه نمی توانند در برابر تهدیدات جدید امروزی موثر واقع شوند.

فناوری AMP for Endpoints با ترکیب فناوری های مختلف نظیر: فناوری های شناسایی تهدید، خنثی کردن تهدید درون یک بستر SaaS  و تحت  Cloud می تواند تهدیدات بیشتر و پیچیده تری را شناسایی و حذف کند.

بطور خلاصه فناوری Cisco AMP for Endpoints قابلیت های زیر را برای سازمان ها فراهم می کند:

  • قابلیت پیشگیری از تهدیدات (Next-Generation Prevention): فناوری Amp for Endpoints با پشتیبانی از امکانات Cisco Talos و فناوری های Sandboxing پیشرفته، می تواند مانع از وقوع تهدیدات شود.
  • رویئت پذیری بالاتر (Greater Visibility) و شناسایی سریعتر تهدیدات: Amp for Endpoints با تکیه بر اطلاعات در خصوص انواع تهدیدات از طریق پایگاه های اطلاعاتی سیسکو و  Partner هایش، قادر به کاهش شدید زمان پاسخگویی به تهدیدات می باشد (Time To Detection/ TTD).
  • پاسخگویی بهتر به تهدیدات و بد افزار ها: مدیران و سرپرستان شبکه از طریق رابط کاربری ساده و تحت Cloud می توانند خیلی راحت تمامی تهدیدات PC، مکینتاش، لینوکس و دستگاه های موبایل را خنثی کنند.

سیسکو در کنار AMP for Endpoints از Cisco ONE Advanced Security نیز رو نمایی کرده است. بستر Cisco ONE Advanced Security به سازمان ها امکان تهیه و خرید راهکارهای امنیتی از پیش پیاده سازی شده برای دیتا سنتر را می دهد.