CCNA & CCNP Collaboration Certificate

Collaboration و زیرساخت های مرتبط با آن برای موفقیت و نو آوری سازمان ها امری حیاتی است. در این راستا سیسکو جهت آماده کردن افراد برای پیاده سازی بهینه ی راه کار های Collaboration درون سازمان های خود، Certificate های Collaboration جدیدی را در نظر گرفته است.
محیط های کاری هر روز در حال توسعه و پیشرفت هستند و کاربران انتظار دارند که بتوانند حتی از راه دور به Remote Team‌ های خود دسترسی داشته باشند. فناوری های Collaboration می توانند این خواسته‌ ی کاربران را بر آورده نمایند. با توجه به ضروری شدن دانستن مفاهیم Collaboration، دیدن دوره های آموزشی و کسب Certificate های مرتبط Collaboration ضروری می باشد.
پورتفولیو آموزشی مربوط به Collaboration از این پس شامل سطوح Associate و Professional خواهد بود. کسب این مدارک به کارشناسان حوزه Collaboration کمک خواهد کرد تا توسعه و کارایی سیستم های Collaboration را افزایش دهند و در کل تجربه ی End User ها را بهبود بخشند. حوزه Collaboration که در گذشته فقط دارای مدرک سطح Expert بود با این مدارک جدید کامل خواهد شد.

مدارک CCNA و CCNP حوزه Collaboration:

- مدارک CCNA Collaboration و CCNP Collaboration پاسخگوی نیازهای Voice، Video، Data و Mobile Application برای پیاده سازی راهکار های Collaboration سیسکو در شبکه های با اندازه متوسط تا بزرگ می باشد.
- با قرار گرفتن مدارک CCNA و CCNP Collaboration در کنار مدرک CCIE Collaboration، مسیر شغلی برای افراد علاقمند برای اشتغال در حوزه Collaboration هموار تر خواهد شد.
- با اعلام سطوح جدید از مدارک Collaboration، جایگاه های شغلی فقط Video یا فقط Voice عملآ حذف خواهد شد.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com