سیسکو و FloSports

شبکه تلویزیونی FloSports از این پس برای بهبود کارایی و کیفیت برنامه های خود از Cisco Infinite Video استفاده خواهد کرد. بستر تحت Cloud مذکور سیسکو، به اپراتورهای شبکه های تلویزیونی این امکان را می دهد تا محتوای دیجیتال خود را با امنیت بیشتری پردازش، انتقال و ذخیره نمایند.

آقای Tim Sullivan، مدیر ارشد بخش محصولات FloSports در خصوص استفاده از فناوری های سیسکو گفته است: “ برای شرکت ما خیلی مهم است که برترین کیفیت را ارائه دهیم. از اینرو تصمیم گرفتیم از بستر Cisco Infinite Video استفاده نماییم.”

آقای Rajeev Raman، مدیر ارشد بخش نرم افزار های ویدئویی سیسکو در خصوص خبر بکارگیری بستر Cisco Infinite Video توسط FloSports گفته است: “FloSports همواره می کوشد تا به بالاترین سطح ارائه برنامه های دیجیتال برسد. این شرکت با استفاده از Cisco Infinite Video که تحت Cloud پیاده سازی می شود، می تواند محتوای خود را بر روی تمامی دستگاه های متصل به اینترنت پخش کند.”

در حال حاضر سیسکو رهبر حوضه Cloud، شبکه، ویدیو و Mobility محسوب می شود و تمامی اپراتور های برتر سعی می کنند از فناوری های روز سیسکو استفاده نمایند.

درباره FloSports

شرکت Floports ارائه کننده ی برنامه های تلویزیونی ورزشی می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر Austin ایالت تگزاس آمریکا واقع شده است. در حال حاضر FloSports بیش از 12 رشته ورزشی برای مشرکین خود با بالاترین کیفیت پخش می کند.