همکاری استراتژیک سیسکو و Salesforce

سیسکو و Salesforce برترین شرکت حوزه  CRM با یکدیگر همکاری می کنند. همکاری این دو شرکت قرار است منجر به سرویس های جدیدی شود که کارایی سازمان ها را بهبود می بخشد. سرویس های جدید دو شرکت بر اساس توانایی های سیسکو در زمینه ارتباطات یکپارچه، IoT و بستر Contact Center و همچنین توانایی های Salesforce در زمینه Sales Cloud، IoT Cloud و Service Cloud شکل خواهد گرفت.

پیش بینی شده است سیسکو و Salesforce با کمک هم بتوانند راهکار های ادغام شده مربوط به حوزه های زیر را ارائه دهند:

ارتباطات یکپارچه: سیسکو و Salesforce راهکار های Cisco Spark, WebEx را با راهکارهای Salesforce Sales Cloud, Service Cloud ادغام خواهند کرد. با ادغام شدن راهکارهای فوق، مشتریان این دو شرکت می توانند ارتباطات Real-Time مانند چت کردن، تماس های ویدیویی و صوتی را بدون ترک محیط Salesforce یا نیاز به نصب Plugin های مختلف داشته باشند.

سرویس های IoT: قرار است در مراحل اولیه مشارکت سیسکو با Salesforce، راهکار Cisco Jasper با Salesforce IoT Cloud ادغام شوند. ادغام شدن دو راهکار فوق به سازمان ها کمک خواهد کرد تا میلیارد ها IoT Data Point را با صرف هزینه های بسیار کمتر به یکدیگر متصل نمایند.

سرویس دهی به مشتریان: سیسکو و Salesforce قرار است با همکاری یکدیگر برای مشتریان خود Intelligent Desktop Agent پیاده سازی کنند. در حال حاضر Cisco Unified Contact Center Enterprise قادر است بطور هوشمند Call Routing های لازم برای تماس های سازمانی را بر عهده گیرد. همچنین، Salesforce Service Cloud برترین برنامه کاربردی در زمینه سرویس دهی به مشتریان محسوب می شود.

آقای Ryan Aytay مدیر استراتژیک Salesforce در خصوص همکاری شرکتش با سیسکو گفته است: “برای ما هیچ چیز مهم تر  از موفقیت مشتری نیست. خیلی خوشحال هستیم که از این پس با سیسکو همکاری خواهیم کرد چرا که تجربه مشتریان ما در حوزه های فروش، انواع سرویس های سازمانی و IoT بهتر از گذشته خواهد شد.”

محصولات مشترک سیسکو و Salesforce در زمینه ارتباطات یکپارچه از نیمه دوم سال 2017 روانه بازار های جهانی می شوند. مشتریان از اواسط سال 2017 می توانند با پرداخت هزینه های جزئی از سرویس های IoT این دو شرکت استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت Salesforce کلیک نمایید.