گزارش سیسکو از وضعیت Cloud

سیسکو اخیرا گزارشی ارائه کرده است که در آن به وضعیت استفاده و پیاده سازی Cloud در سازمان ها اشاره شده است. طبق این گزارش حدود 68% سازمان ها از فناوری های Cloud  استفاده می کنند. سیسکو اعلام کرده است یکی از عواملی که منجر به رشد حوزه Cloud  شده، استفاده روز افزون سازمان ها از فناوری های IoT می باشد.

بطور معمول، سازمان هایی که از فناوری Cloud استفاده می کنند سالیانه حدود 1 میلیون دلار صرفه جویی در منابع و 3 میلیون دلار درآمدزایی بیشتر دارند.

وضعیت استفاده از Hybrid Cloud بر اساس کشور های مختلف:

میزان استفاده از Hybrid Cloud در کشورهای مختلف متفاوت هست. در زیر درصد استفاده از Hybrid Cloud  در کشور های مختلف آورده شده است:

آمریکا ۴۵ درصد

انگلستان ۴۷ درصد

فرانسه ۴۲ درصد

آلمان ۵۱ درصد

استرالیا ۴۱ درصد

کانادا ۴۷ درصد

کره جنوبی ۵۵ درصد

هلند  ۴۲ درصد

ژاپن ۵۴ درصد

چین ۵۲ درصد

آقای Scott Clark، رئیس بخش سرویس های پیشرفته سیسکو در خصوص استفاده از راهکار های Cloud توسط سازمان های مختلف گفته است: “ مشتریان ما همواره با محیط های پیچیده و در حال تغییر مواجه هستند. آنان می خواهند که از سرویس های Hybrid Cloud و Multicloud بر اساس نیاز لحظه ای شان استفاده کنند. در اینجا Cisco Professional Services به کمک این سازمانها خواهد آمد. محصولات و سرویس های سیسکو می توانند به سازمان ها کمک کنند تا امن ترین و بهینه ترین محیط Cloud را برای خود پیاده سازی کنند.”