سیسکو و AES Eletropaulo

شرکت AES Electropaulo بزرگترین تأمین کننده برق و انرژی در کشور برزیل، از این پس از فناوری های امنیتی سیسکو استفاده خواهد کرد. در حال حاضر این شرکت فایروال های نسل-بعدی، VPN، سوئیچ و دیگر فناوری های امنیتی سیسکو را استفاده می کند. پروژه افزایش امنیت شبکه AES Electropaulo، توسط PromonLogicalis یکی از Partnerهای سیسکو، پیاده سازی شده است.

در قلب این پروژه استفاده از فایروال های Cisco ASA وجود دارد که امنیت هر چه بیشتر در برابر تهدیدات متعددی که در طول روز AES Electropaulo با آن مواجه است را فراهم می کند. این پروژه شامل روتر های ISR و فناوری های Cisco VPN نیز می باشد. همچنین برای اتصالات لازم به Cloud از سوئیچ های Nexus و برای ارتباطات میان سرورها و WAN از سوئیچ های خانواده 50X و 6500 استفاده شده است. با استفاده از تجهیزات فوق، AES Electropaulo صاحب یک معماری جدید با دو لایه فایروال به همراه IPS (Intrusion Prevention System) شده است.

آقای Antonio Narvaez، مدیر بخش فناوری اطلاعات AES Brasil در خصوص ایجاد معماری امنیتی جدید این شرکت گفته است: “هر چه از فناوری های جدید تر و اتوماسیون بیشتری استفاده کنیم، تهدیدات که با آنها مواجه خواهیم شد، بیشتر خواهد بود. به کارگیری فناوری و ابزار های امنیتی پیشرفته برای جلوگیری از تهدیدات مذکور امر لازم است.”

درباره Electropaulo

شرکت AES ElectroPaulo در منطقه Sao Paulo کشور برزیل فعالیت می کند. این شرکت به بیش از 26 شهر این منطقه و در مساحت معادل 4,526  کیلومتر مربع برق رسانی می کند. شایان ذکر است که ElectroPaulo بزرگترین شرکت برق/نیرو با بیش از 20.1 میلیون مشترک در آمریکای لاتین محسوب می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با AES Electropaulo کلیک کنید.