سیسکو و Sony Pictures

شرکت Sony Pictures Networks India (SPN) برای توسعه محتوای تلویزیونی خود در حال راه اندازی چندین شبکه با کیفیت HD در کشور هند است. SPN برای امن سازی ویدیوهای خود از فناوری Cisco VideoGuard Everywhere استفاده خواهد کرد.

امنیت و حفاظت از محتوای ویدیوئی امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران ارشد حوزه شبکه های تلویزیونی می باشد، چرا که سرقت ویدیو و عدم حفظ مالکیت معنوی خسارت های چند میلیارد دلاری را هر ساله به این حوزه وارد می کند. شایان ذکر است که دیجیتال سازی محتوا ریسک سرقت ویدیو را بیشتر از گذشته کرده است، چرا که هکرها راه های گسترده تری برای دانلود غیر قانونی این فیلم ها پیدا می کنند.

فناوری Cisco VideoGuard Everywhere برای حل چالش فوق یعنی همان جلوگیری از سرقت ویدیو و محتوای چند رسانه ای طراحی شده است. Cisco VideoGuard Everywhere  مجموعه ای از راهکارهای Conditional Access (CA) و Digital Rights Management (DRM) می باشد.

علاوه بر به کارگیری فناوری Cisco VideoGuard Everywhere، شرکت SPN قرار است از محصول Cisco D9800 Network Transport Receiver (NTR) نیز استفاده نماید. با ترکیب این محصول و فناوری های فوق، از سرقت محتوای چند رسانه ای جلوگیری خواهد شد.

آقای NP Singh، مدیر عامل Sony Pictures Network در خصوص بکار گیری فناوری های سیسکو اخیرا گفته است: “  محتوا با ارزشترین دارایی ما محسوب می شود. حفظ این محتوا در برابر سرقت و هک شدن یکی از بالا ترین اولویت های ما محسوب می شود. بکارگیری فناوری و راهکار های سیسکو به ما کمک خواهد کرد تا بدون نگرانی از سرقت و هک شدن، محتوای بیشتری برای مشترکین خود ارائه دهیم.”

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با Sony Pictures Networks India کلیک کنید.