سیسکو و Encompass

شرکت Encompass Digital Media یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده ی راهکارهای End-to-End Video، جهت توسعه زیر ساخت Cloud خود از فناوری های سیسکو استفاده خواهد کرد. این راهکار که CloudStream نام دارد به ارائه دهندگان برنامه های تلویزیونی امکان ارسال Multiscreen Broadcast-Stream را خواهد داد.

آقای Chris Walters، مدیر عامل Encompass، در خصوص همکاری با سیسکو گفته است:”Encompass همواره تلاش کرده است تا طیف وسیعی از راهکارهای مختلف ویدیوئی را برای مشتریان خود ارائه دهد. فناوری Cloudstream مجموعه ای از راهکار های Cisco Media Center Technology را درون خود دارد و این باعث می شود یک زیرساخت امن و مطمئن برای سرویس های Cloud مان داشته باشیم.”

اجزای اصلی CloudStream عبارتند از:

  • سرویس های End-to-End Managed: این سرویس ها امکان کنترل و نظارت بر روی تصاویر ارسالی Broadcast  به مراکز مختلف را می دهد.
  • راهکار های Scalable Private Cloud: پایه و اساس این راهکار Network Functions Virtualization (متعلق به زیر شاخه Media Data Center سیسکو)، Unified Communications System و سوئیچ های خانوادهNexus  سیسکو می باشد.

  • پیاده سازی سریع شبکه های تلویزیونی و سرویس های Flexible:‌ برای این منظور از Cisco Virtualized Video Processing Platform استفاده می شود.

درباره Encompass Digital Media:

شرکت Encompass یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده بستر های ویدیوئی در جهان می باشد. این شرکت مدیریت بیش از 850 کانال تلویزیونی در زبان های مختلف را دارد. روزانه معادل 25,000 ساعت محتوای ویدیوئی بر روی بستر این شرکت انتقال داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.