سیسکو 30% از مدیران خود را "جایگزین" کرده است

در این خبر John Chambers (مدیر عامل سیسکو) اطلاعات جالبی پیرامون سازماندهی مجدد سیسکو که از پاییز سال گذشته صورت گرفته ابلاغ کرده است.
طی نشستی با تحلیلگران Wall Street، مدیرعامل سیسکو با افتخار بیان کرد که سیسکو 30% از مدیران خود را جایگزین کرده است و این تغییرات و سازماندهی مجدد 40% از کل پایگاه کارمندی سیسکو را تحت تاثیر قرار داده است.
"تصمیم سریع، شجاعانه و زود هنگام سیسکو مبنی بر:
جابجایی 40% از کارمند ها به بخش هایی با اولویت بالاتر
تغییر Product Group ها به Integrated Solutions و جایگزین کردن 30% از مدیران بوده است.
ما شاهد نتایج مثبت در خصوص تعامل با مشتریان و عملیات بوده ایم."
سیسکو به تازگی اعلام کرده است که سود و درآمد چهار ماه گذشته فراتر از پیش بینی و انتظار تحلیلگران بوده است.
منابع خبری سیسکو به Business Insider اطلاع داده‌اند که 25000 نفر در تیم مهندسی و در کل 30000 کارمند از 75000 (40%) کارمند سیسکو تحت تاثیر این تغییرات قرار گرفته‌اند. یکی از نتایج این تغییرات سازمندهی مجدد بخش امنیت سیسکو است که همراه با ایجاد بخش فروش جداگانه برای امنیت بوده است.
علاوه بر موارد فوق، سیسکو 6000 کارمند خود را برکنار کرد و حدود 6000 کارمند دیگر استخدام کرد تا تعداد کارمند هایش همچنان در حدود 75000 نفر باقی بماند.
سیسکو به این تغییرات اساسی به دلیل خریداری کردن شرکت های متعددی طی سالیان گذشته و شکل گرفتن بخش های غیر ضروری نیاز داشته است. جالب است که یکی از کارمند های سیسکو که از کار بر کنار شده است گفته که این تغییرات برای سیسکو واقعاً مفید و ضروری بوده است.
John Chambers ضمن ابراز رضایت از این تغییرات اعلام کرد: "افراد خارج از شرکت سیسکو ممکن است عمق تغییراتی که از سال گذشته تاکنون صورت گرفته است را لمس نکنند. جایگاه سیسکو هیچوقت به اندازه اکنون خوب نبوده است."
سیسکو اعلام کرده است که این سازماندهی مجدد عظیم حدود 600 میلون دلار در سال 2015 هزینه در بر خواهد داشت.
تماس با ما:
تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه ۲۲، پلاک ۱۳ ساختمان پاژ
۰۲۱-۸۷۱۵۲۰۰۰
http://www.pazhnetwork.com