سیسکو و Videocon d2h

شرکت Videocon d2h یکی از بزرگترین ترین ارائه دهنده گان سرویس های ویدئویی، برای بهبود کیفیت تصاویر ارسالی از Cisco Virtual DCM استفاده خواهد کرد. در قلب فناوری Cisco Virtual DCM، بستر Cisco Virtualized Video Processing وجود دارد که امکانات مجازی سازی و پردازش تصویر قوی تری در اختیار  Videocon d2h خواهد گذاشت. بطور خلاصه Virtual DCM پهنای باند مصرفی را بهینه کرده و امکان مشاهده تصاویر با کیفیت 4K به صورت Multi-Screen و Cloud DVR را فراهم می کند. طبق پیش بینی های Cisco Visual Networking Index Forecast 2015-2020، تا سال 2020 حدود 82%  از کل ترافیک شبکه های IP به بخش ویدئو مربوط خواهد بود. لذا، بهینه سازی نحوه ارسال و ذخیره سازی ویدئوهای دیجیتال از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

آقای Sauabh Dhoot، مدیر ارشد Videocon d2h در خصوص همکاری این شرکت با سیسکو گفته است:” ما با استفاده از بستر V2P کیفیت تصاویر بهتر به همراه مصرف پهنای باند کمتری به مشتریان ارائه خواهیم داد. در حال حاضر با استفاده از فناوری های سیسکو می خواهیم تمرکز بیشتری بر روی تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا از جمله 4K، UHD و OTT داشته باشیم.”

Sanjay Kaul،یکی از مدیران ارشد سیسکو در خصوص همکاری Videocon d2h گفته است: “راهکار Cisco V2P به مشتریان ما این امکان را می دهد تا با تغییرات سریع این حوزه بتوانند سریعتر خودشان را تطبیق دهند. همکاری ما با Videocon در راستای بهبود تجربه ی تماشای تلویزیون و بهبود این صنعت در کشور هند می باشد.”

درباره Videocon d2h

شرکت Videocon d2h یکی از بزرگترین اپراتور های شبکه تلویزیونی در کشور هند محسوب می شود. در حال حاضر این شرکت بیش از 57 کانال تلویزیونی و سرویس مختلف ارائه می دهد. این شرکت جوایز متعددی در خصوص ارائه خدمات برتر در کشور هند دریافت کرده است، به طوریکه در سال 2016 جایزه India’s Most Trusted Brand را دریافت کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید