همکاری شرکت Cables & Wireless با سیسکو و Ericsson

سیسکو و اریکسون قرارداد جدیدی با C&W Communications  امضا نمودند تا طبق این قرارداد شبکه IP شرکت C&W Communications  را پیاده سازی نمایند. در فاز های اولیه این قرارداد، ابتدا IP Backbone و سپس IP/MPLS راه اندازی خواهد شد.

این پروژه یکی از مهمترین پروژه های شبکه ای منطقه Bahamas محسوب می شود. در این پروژه سیسکو دانش فنی و اریکسون تکنیک های مدیریت پروژه را فراهم می آورند.

آقای Carlo Alloni، یکی از مدیران ارشد C&W، در خصوص این قرارداد گفته: “ما به یک راهکارIP  امن و هوشمند برای بهبود شبکه در منطقه Bahamas به ویژه میان دو کشور جامایکا و باربادوس نیاز داشتیم. این قرار داد به ما امکان ارائه ی سرویس های “Value-Added”، IPTV را می دهد.”

آقای Clayton Cruz، نایب رئیس Ericsson Latin America and Caribbean، در خصوص این پروژه گفته است: “ با استفاده از روتر و سوئیچ های سیسکو و سرویس های مدیریتی  اریکسون، می توان پروژه های شبکه ای را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی کرد.”

سیسکو و اریکسون توانسته اند با  همکاری مشترک در زمینه های Routing، دیتاسنتر، شبکه، Cloud، Mobility، مدیریت و کنترل برترین راهکارهای حوزه های فوق را ارائه دهند. اولین همکاری استراژیک این دو شرکت به ماه فوریه امسال بر میگردد. تاکنون سیسکو و اریکسون موفق شده اند علاوه بر قرارداد جدید  با شرکت  C&W، با شرکت های 3 Italy، Vodafone Portugal و Aster Dominican Republic نیز قرارداد های موفقیت آمیزی را داشته بانشد.

خانم Barbara Chiu، مدیر ارشد بخش تایوان شرکت سیسکو در خصوص همکاری با Taiwan Mobile گفته است: "این همکاری جدید نشان می دهد که شرکت های تایوانی چقدر به سیسکو اعتماد دارند. سیسکو همواره تلاش کرده است تا آینده ی "دیجیتال" تایوان را به بهترین نحو ممکن شکل دهد. فناوری و نرم افزار های پیشرفته سیسکو به تایوان کمک خواهد کرد تا این کشور بتواند به یکی از قطب های صنعتی IoT در جهان تبدیل شود."

در حال حاضر Cisco Jasper در بیش از 120  شبکه موبایل در سراسر جهان استفاده می شود.