سیسکو و Taiwan Mobile

شرکت Taiwan Mobile از فناوری های Cisco Jasper برای توسعه سرویس های خود در زمینه IoT استفاده می کند. Cisco Jasper به سازمان ها اجازه می دهد تا در زمان کوتاهتر و با هزینه کمتر سرویس های جدیدی برای مشتریانشان ارائه دهند. همچنین Cisco Jasper مدیریت سرویس های مختلف سازمان ها به خصوص در زمینه IoT را تسهیل می کند.

با اینکه زمان زیادی از به کارگیری Cisco Jasper توسط Taiwan Mobile نمی گذرد، این شرکت اعلام کرده است که بهتر از گذشته می تواند هزینه های مختلف را مدیریت کند و کارایی کلی سازمان بهبود یافته است. یکی از سرویس های Cisco Jasper که این شرکت تایوانی استفاده کرده است Control Center نام دارد. سرویس Control Center به سازمان ها امکان نظارت و مدیریت سرویس ها به صورت Real-time را می دهد.

آقای Eddie Chan مدیر بخش IoT شرکت Taiwan Mobile گفته است: "سازمان های تایوانی می کوشند تا سرویس های Value-Added بیشتری را از طریق IoT به مشتریان خود ارائه دهند. این سرویس ها علاوه بر جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، هزینه های کلی سازمان را نیز کاهش می دهند. ما خوشحالیم که از برترین بستر IoT یعنی Cisco Jasper استفاده می کنیم."

خانم Barbara Chiu، مدیر ارشد بخش تایوان شرکت سیسکو در خصوص همکاری با Taiwan Mobile گفته است: "این همکاری جدید نشان می دهد که شرکت های تایوانی چقدر به سیسکو اعتماد دارند. سیسکو همواره تلاش کرده است تا آینده ی "دیجیتال" تایوان را به بهترین نحو ممکن شکل دهد. فناوری و نرم افزار های پیشرفته سیسکو به تایوان کمک خواهد کرد تا این کشور بتواند به یکی از قطب های صنعتی IoT در جهان تبدیل شود."

در حال حاضر Cisco Jasper در بیش از 120  شبکه موبایل در سراسر جهان استفاده می شود.