دریافت دهمین مدرک Excellence in Customer Service and Support توسط سیسکو

شرکت Technology Services Industry Association به همراه موسسه J.D. Power دهمین مدرک خود در زمینه تعامل عالی با مشتریان را به سیسکو اهدا کردند. سیسکو اولین شرکتی است که 10 مدرک متوالی از این موسسات در زمینه تعامل با مشتریان دریافت کرده است.

دو شرکت و موسسه TSIA و J.D. Power می کوشند به برترین شرکت های موجود در حوزه فناوری مدارک مختلف بدهند. یکی از مدارک این شرکت در زمینه تعامل با مشتریان است. همچنین، این دو شرکت راهنمایی های لازم جهت انتخاب بهترین محصول، سرویس یا شرکت موجود در حوزه فناوری را به مشتریان می دهند. برای اینکه شرکت ها بتوانند مدرک Excellence in Customer Service and Support را دریافت کنند، باید جزء شرکت های برتر این حوزه در سراسر جهان باشند. عامل سنجش، بنچمارک های TSIA و J.D. Power بوده و اعتبار مدرک یک ساله است.

آقای Thomas Pridham مدیر ارشد TSIA در خصوص سیسکو و  دریافت مدرک Excellence in Customer Service and Support به مدت 10 سال متوالی می گوید: "بسیار خوشحالیم  که این مدرک را 10 سال متوالی به سیسکو تقدیم می کنیم. مدرک Excellence in Customer Service and Support به شرکت ها کمک می کند تا جایگاه خود را میان سایر شرکت های فناوری بهتر بشناسند. اینکه سیسکو توانسته است این مدرک را 10 سال متوالی کسب کند، نشان دهنده عظمت سیسکو و تعهدی است که نسبت به رفتار مناسب با مشتریان خود  دارد."

آقای  Joe Pinto، مدیر فنی سیسکو نیز گفته است: " یکی از استراتژی های اصلی سیسکو، گوش کردن به خواسته مشتریان است. اینکه ما توانسته ایم 10 سال متوالی مدرک Excellence in Customer Service and Support را دریافت کنیم، حاصل تلاش های بی وقفه ی ما برای کسب رضایت مشتریان بوده است."

 درباره شرکت TSIA

شرکت TSIA با ارائه بنچمارک های مختلف کسب و کارها، عملکرد شرکت های مختلف را میسنجد. حوزه های مورد سنجش توسط TSIA شامل: فناوری اطلاعات و ارتباطات، بهداشت و درمان و سایر حوزه های صنعتی می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت به سایت www.tsia.com   مراجعه نمایید.

درباره شرکت J.D. Power

شرکت J.D. Power در زمینه  تعامل با مشتریان در شبکه های اجتماعی و تحلیل نظرات مشتریان در سراسر جهان فعالیت می کند.  دفتر اصلی این شرکت در ایالت کالیفرنیا می باشد.  این شرکت در آمریکا شمالی و جنوبی، اروپا و آسیا شعبه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت به سایت  www.jdpower.com مراجعه نمایید.