توسعه زیرساخت IP شرکت Telefonica Business Solutions

شرکت Telefonica Business Solutions یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راهکارهای ارتباطی در جهان، برای گسترش بازار و حوزه B2B، از سرویس های Cisco NSO (Network Services Orchestrator) استفاده خواهد کرد. استفاده از Cisco NSO به این شرکت کمک می کند تا وضعیت اتوماسیون و Reliability خود را به صورت چشمگیری بهبود بخشد. همچنین استفاده از راهکار های Cisco NSO این امکان را فراهم می آورد تا سرویس های B2B نیاز به زمان توسعه کمتری داشته باشند و سریع تر آماده پیاده سازی شوند. از آنجاییکه Telefonica بیش از 320 میلیون مشترک در 130کشور در سراسر جهان دارد، انتخاب راهکار و سرویس های Cisco NSO یک تصمیم استراتژیک محسوب می شود.

افزایش چشمگیر در حجم ترافیک شبکه ای باعث شده است تا مدیریت شبکه بخصوص برای Service Provider ها یک امر بسیار پیچیده و دشوار باشد. در اینجا نقش Cisco NSO کاملا مشهود می شود، چرا که مدیریت و ساده سازی شبکه را تا 90% تسهیل می کند.

آقای Pedro Lopez مدیر بخش B2B شرکت Telefonica در خصوص به کارگیری سرویس های NSO توسط این شرکت گفته است: "Telefonica همواره می کوشد تا از طریق راهکارهای  بهینه تر به مشتریانش سرویس دهد. با استفاده از Cisco NSO ما می توانیم با هزینه کمتر و سرعت بالاتر به مشتریانمان خدمات ارائه دهیم."